Na boiskach Obornickiego Centrum Sportów Plażowych wystartowały Mistrzostwa Polski Młodzików

 

mer meczu Boisko Data Godzina Drużyna A Drużyna B Wynik Czas meczu
1 1 2020‑07‑25 9:30 (T1) Kilian Jakub / Nackowski Bartłomiej (T16) ANDRZEJCZAK MATEUSZ / Szynaka-Tomaszewski Stanisław 2:0 (21:16, 21:8) 27
2 2 2020‑07‑25 10:00 (T9) Witkowski Igor / Kiedos Jakub (T8) Kamerka Kacper / Pyzalski Radosław 0:2 (17:21, 6:21) 32
3 3 2020‑07‑25 9:30 (T5) Szpernalowski Mateusz / Jurczyk Jakub (T12) Nawrocki Paweł / Gozdek Tobiasz 2:0 (21:11, 21:15) 31
4 1 2020‑07‑25 11:45 (T13) Rudowski Mateusz / Mizera Karol (T4) Krzemiński Jakub / Krzemiński Kacper 0:2 (16:21, 17:21) 35
5   2020‑07‑25   (T3) (T14) Grzyb Michał / Sałata Ryszard 0:2 -
6 3 2020‑07‑25 11:45 (T11) Serafin Igor / Jańczyk Mateusz (T6) Woźny Oskar / Dobosz Kamil 0:2 (13:21, 13:21) 29
7 1 2020‑07‑25 12:45 (T7) Cieślik Gabriel / Pawlak Wojciech MED (m1a) (T10) Wójcik Mateusz / Niemiec Michał 1:2 (18:21, 21:19, 9:15) 56
8 2 2020‑07‑25 12:45 (T15) Kowalczyk Mateusz / Marciniak Kacper (T2) RYBAK ALEKSANDER / Potrykus Bartłomiej 0:2 (8:21, 12:21) 35
9 3 2020‑07‑25 12:45 (W1) Kilian Jakub / Nackowski Bartłomiej (W2) Kamerka Kacper / Pyzalski Radosław 2:1 (17:21, 21:14, 15:8) 42
10 1 2020‑07‑25 13:30 (W3) Szpernalowski Mateusz / Jurczyk Jakub (W4) Krzemiński Jakub / Krzemiński Kacper 0:2 (19:21, 21:23) 45
11 2 2020‑07‑25 13:30 (W5) Grzyb Michał / Sałata Ryszard (W6) Woźny Oskar / Dobosz Kamil 0:2 (16:21, 12:21) 40
12 3 2020‑07‑25 13:30 (W7) Wójcik Mateusz / Niemiec Michał (W8) RYBAK ALEKSANDER / Potrykus Bartłomiej 0:2 (19:21, 17:21) 48
13 1 2020‑07‑25 14:15 (L8) Kowalczyk Mateusz / Marciniak Kacper (L7) Cieślik Gabriel / Pawlak Wojciech 2:0 (21:16, 21:15) 36
14   2020‑07‑25   (L6) Serafin Igor / Jańczyk Mateusz (L5) 2:0 -
15 2 2020‑07‑25 14:15 (L4) Rudowski Mateusz / Mizera Karol (L3) Nawrocki Paweł / Gozdek Tobiasz 2:0 (21:15, 21:15) 36
16 3 2020‑07‑25 14:15 (L2) Witkowski Igor / Kiedos Jakub (L1) ANDRZEJCZAK MATEUSZ / Szynaka-Tomaszewski Stanisław 0:2 (13:21, 15:21) -
17 2 2020‑07‑25 15:45 (W13) Kowalczyk Mateusz / Marciniak Kacper (L10) Szpernalowski Mateusz / Jurczyk Jakub 0:2 (12:21, 17:21) 32
18 2 2020‑07‑25 15:45 (W14) Serafin Igor / Jańczyk Mateusz (L9) Kamerka Kacper / Pyzalski Radosław 2:0 (21:15, 21:13) 35
19 1 2020‑07‑25 16:30 (W15) Rudowski Mateusz / Mizera Karol (L12) Wójcik Mateusz / Niemiec Michał 0:2 (9:21, 17:21) 35
20 2 2020‑07‑25 16:30 (W16) ANDRZEJCZAK MATEUSZ / Szynaka-Tomaszewski Stanisław (L11) Grzyb Michał / Sałata Ryszard 0:2 (18:21, 9:21) 34
21 1 2020‑07‑25 17:15 (W9) Kilian Jakub / Nackowski Bartłomiej (W10) Krzemiński Jakub / Krzemiński Kacper 0:2 (17:21, 18:21) 36
22 2 2020‑07‑25 17:15 (W11) Woźny Oskar / Dobosz Kamil (W12) RYBAK ALEKSANDER / Potrykus Bartłomiej 0:2 (13:21, 17:21) 48
23 1 2020‑07‑25 18:00 (W17) Szpernalowski Mateusz / Jurczyk Jakub (W18) Serafin Igor / Jańczyk Mateusz 1:2 (21:15, 18:21, 13:15) 52
24 2 2020‑07‑25 18:00 (W19) Wójcik Mateusz / Niemiec Michał (W20) Grzyb Michał / Sałata Ryszard 0:2 (14:21, 18:21) 32
25 1 2020‑07‑26 9:30 (L22) Woźny Oskar / Dobosz Kamil (W23) Serafin Igor / Jańczyk Mateusz 0:2 (17:21, 18:21) 41
26 2 2020‑07‑26 9:30 (L21) Kilian Jakub / Nackowski Bartłomiej (W24) Grzyb Michał / Sałata Ryszard 2:0 (21:18, 21:9) 36
27 1 2020‑07‑26 11:00 (W21) Krzemiński Jakub / Krzemiński Kacper (W25) Serafin Igor / Jańczyk Mateusz 2:0 (21:14, 21:18) 39
28 2 2020‑07‑26 11:00 (W22) RYBAK ALEKSANDER / Potrykus Bartłomiej (W26) Kilian Jakub / Nackowski Bartłomiej 2:1 (21:19, 21:23, 15:10) 60
29 1 2020‑07‑26 12:30 (L27) Serafin Igor / Jańczyk Mateusz (L28) Kilian Jakub / Nackowski Bartłomiej 0:2 (13:21, 16:21) 35
30 1 2020‑07‑26 13:00 (W27) Krzemiński Jakub / Krzemiński Kacper (W28) RYBAK ALEKSANDER / Potrykus Bartłomiej 2:0 (21:14, 21:19) 37