Pierwsze wyniki MP Juniorów siatkówka Plażowa we Wrześni

 

ista meczów turnieju: Finał Mistrzostw Polski Juniorów

Numer meczu Boisko Data Godzina Drużyna A Drużyna B Wynik Czas meczu Sędziowie
1 1 2020‑08‑01   (T1) Nowak Jakub / Kutyba Oskar (T16) Pośpiech Jakub / Pośpiech Marcel 2:0 (21:8, 21:12) 34 Kuś, D. / Kolan, M.
2 2 2020‑08‑01   (T9) LERACZ Kacper / LIGOCKI Patryk (T8) Andrzejewski Paweł / Kwapiński Andrzej 2:1 (19:21, 21:14, 15:10) 50 Ott, P. / Mosiński, A.
3 1 2020‑08‑01   (T5) Małecki Kamil / Hajduk Jakub (T12) Ogonowski Łukasz / Adamczyk Michał 2:0 (21:13, 21:16) 39 Kozłowska, K. / Kuś, D.
4 2 2020‑08‑01   (T13) Wróbel Samuel / Gnatowski Marcin (T4) Opiela Maciej / Kowal Michał 0:2 (16:21, 13:21) 35 Mischke, R. / Ott, P.
5 1 2020‑08‑01   (T3) Kraut Jakub / Pawlun Dawid (T14) Roguz Bartosz / Nowak Wojciech 2:0 (21:11, 21:14) 37 Kolan, M. / Kozłowska, K.
6 2 2020‑08‑01   (T11) Siwkowski Hubert / Pleta Wiktor (T6) Konieczny Kamil / Wiercinski Jakub 0:2 (10:21, 10:21) 30 Mosiński, A. / Mischke, R.
7 1 2020‑08‑01   (T7) Helak Dawid / Taudul Kacper (T10) Matyjasek Maciej / Cielontko Jakub 2:0 (21:13, 21:19) 34 Kuś, D. / Kolan, M.
8 2 2020‑08‑01   (T15) Piwowarczyk Miron / Wolak Michał (T2) Kurowski Jakub / Florczyk Mateusz 0:2 (9:21, 14:21) 30 Ott, P. / Mosiński, A.
9 1 2020‑08‑01   (W1) Nowak Jakub / Kutyba Oskar (W2) LERACZ Kacper / LIGOCKI Patryk 2:0 (21:19, 21:9) 33 Kozłowska, K. / Kuś, D.
10 2 2020‑08‑01   (W3) Małecki Kamil / Hajduk Jakub (W4) Opiela Maciej / Kowal Michał 2:0 (21:18, 21:17) 40 Mischke, R. / Ott, P.
11 1 2020‑08‑01   (W5) Kraut Jakub / Pawlun Dawid (W6) Konieczny Kamil / Wiercinski Jakub 2:0 (21:15, 21:17) 38 Kolan, M. / Kozłowska, K.
12 2 2020‑08‑01   (W7) Helak Dawid / Taudul Kacper (W8) Kurowski Jakub / Florczyk Mateusz 0:2 (18:21, 13:21) 40 Mosiński, A. / Mischke, R.
13 1 2020‑08‑01 14:45 (L8) Piwowarczyk Miron / Wolak Michał (L7) Matyjasek Maciej / Cielontko Jakub 2:1 (19:21, 21:14, 15:9) 50 Kuś, D. / Kolan, M.
14 2 2020‑08‑01 14:45 (L6) Siwkowski Hubert / Pleta Wiktor (L5) Roguz Bartosz / Nowak Wojciech 1:2 (19:21, 21:12, 9:15) 55 Ott, P. / Mosiński, A.
15 1 2020‑08‑01 15:35 (L4) Wróbel Samuel / Gnatowski Marcin (L3) Ogonowski Łukasz / Adamczyk Michał 2:0 (21:15, 21:15) 37 Kozłowska, K. / Kuś, D.
16 2 2020‑08‑01 15:35 (L2) Andrzejewski Paweł / Kwapiński Andrzej (L1) Pośpiech Jakub / Pośpiech Marcel 2:1 (20:22, 21:18, 15:13) 55 Mischke, R. / Ott, P.
17 1 2020‑08‑01 16:25 (W13) Piwowarczyk Miron / Wolak Michał (L10) Opiela Maciej / Kowal Michał 2:1 (10:21, 23:21, 15:11) 51 Kolan, M. / Kozłowska, K.
18 2 2020‑08‑01 16:25 (W14) Roguz Bartosz / Nowak Wojciech (L9) LERACZ Kacper / LIGOCKI Patryk 1:2 (21:18, 18:21, 9:15) 52 Mosiński, A. / Mischke, R.
19 1 2020‑08‑01 17:10 (W15) Wróbel Samuel / Gnatowski Marcin (L12) Helak Dawid / Taudul Kacper 1:2 (21:17, 18:21, 15:17) 57 Kuś, D. / Kolan, M.
20 2 2020‑08‑01 17:10 (W16) Andrzejewski Paweł / Kwapiński Andrzej (L11) Konieczny Kamil / Wiercinski Jakub 2:0 (21:18, 21:17) 38 Ott, P. / Mosiński, A.
21 1 2020‑08‑01 18:00 (W9) Nowak Jakub / Kutyba Oskar (W10) Małecki Kamil / Hajduk Jakub 2:0 (21:14, 21:10) 31 Kozłowska, K. / Kuś, D.
22 2 2020‑08‑01 18:00 (W11) Kraut Jakub / Pawlun Dawid (W12) Kurowski Jakub / Florczyk Mateusz 2:1 (21:18, 17:21, 15:12) 60 Mischke, R. / Ott, P.
23 1 2020‑08‑01 18:50 (W17) Piwowarczyk Miron / Wolak Michał (W18) LERACZ Kacper / LIGOCKI Patryk 0:2 (11:21, 21:23) 36 Kuś, D. / Kozłowska, K.
24 2 2020‑08‑01 18:50 (W19) Helak Dawid / Taudul Kacper (W20) Andrzejewski Paweł / Kwapiński Andrzej 2:1 (18:21, 21:17, 17:15) 58 Kolan, M. / Mosiński, A.
25 1 2020‑08‑02 9:30 (L22) Kurowski Jakub / Florczyk Mateusz (W23) LERACZ Kacper / LIGOCKI Patryk 2:1 (21:14, 17:21, 15:12) 60 Mosiński, A. / Mischke, R.
26 2 2020‑08‑02 9:30 (L21) Małecki Kamil / Hajduk Jakub MED (m1a) (W24) Helak Dawid / Taudul Kacper 2:1 (23:25, 21:14, 15:5) 56 Kuś, D. / Kolan, M.
27 1 2020‑08‑02 10:30 (W21) Nowak Jakub / Kutyba Oskar (W25) Kurowski Jakub / Florczyk Mateusz 2:1 (21:18, 18:21, 15:13) 58 Kozłowska, K. / Ott, P.
28 2 2020‑08‑02 10:30 (W22) Kraut Jakub / Pawlun Dawid (W26) Małecki Kamil / Hajduk Jakub 2:1 (14:21, 21:15, 15:12) 50 Kolan, M. / Kuś, D.
29 2 2020‑08‑02 12:20 (L25) Kurowski Jakub / Florczyk Mateusz (L26) Małecki Kamil / Hajduk Jakub - - Ott, P. / Kuś, D.
30 1 2020‑08‑02   (L27) Nowak Jakub / Kutyba Oskar (L28) Kraut Jakub / Pawlun Dawid - - Mischke, R. / Kozłowska, K.
31 1 2020‑08‑02 12:00 (W27) LERACZ Kacper / LIGOCKI Patryk (W28) Helak Dawid / Taudul Kacper 2:0 (21:19, 21:17) 34 Mosiński, A. / Kozłowska, K.