W dniach 7-8 sierpnia, w Ośrodku Sportów Letnich „Słupna przy Stadionowej, odbędzie się 26 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Siatkówce Plażowej.

Na mysłowickim piasku zobaczymy rywalizację w kategorii wiekowej kadetka/kadet. W turnieju wystartuje łącznie 32 duety z całej Polski.

Dodajmy, że turniej będzie rozgrywany systemem brazylijskim. Początek w piątek 7 sierpnia o godz. 9:30. Organizatorami są: Silesia Volley, Miasto Mysłowice, MOSiR Mysłowice, PZPS. Sponsor: Ministerstwo Sportu.

 

umer meczu Boisko Data Godzina Drużyna A Drużyna B Wynik Czas meczu
1 2 2020‑08‑07 09:00 (T1) Stryjak Wiktoria / Pylińska Kalina (T16) Caputa Oliwia / Twardoch Marta 2:0 (21:10, 21:14) 30
2 4 2020‑08‑07 09:00 (T9) Szewczyk Patrycja / Rataj Dominika (T8) Kleszcz Julia / Kobiela Ewa 1:2 (12:21, 21:19, 16:18) 55
3 2 2020‑08‑07 09:50 (T5) Wrońska Kinga / Latos Barbara (T12) Kozak Małgorzata / Chmielewska Martyna 2:0 (21:8, 21:7) 42
4 4 2020‑08‑07 09:50 (T13) Neć Olga / Kaczmarek Nadia (T4) Causanu-Bielak Izabella / Kruczek Maja 0:2 (18:21, 1:21) 35
5 2 2020‑08‑07 10:30 (T3) Ciężkowska Małgorzata / Kielak Julia (T14) Malkiewicz Emilia / Wróbel Aleksandra 2:0 (25:23, 21:17) 43
6 4 2020‑08‑07 10:30 (T11) Terlikowska Martyna / Bąkiewicz Aleksandra (T6) Woźniak Karolina / Chorąża Joanna 0:2 (11:21, 15:21) 38
7 2 2020‑08‑07 11:20 (T7) Trznadel Oliwia / Suska Zuzanna (T10) Sienkiewicz Kinga / Radelczuk Julia 0:2 (17:21, 13:21) 35
8 4 2020‑08‑07 11:20 (T15) Dusowska Kamila / Orłowska Dominika (T2) Salawa Maja / Lewińska Martyna 1:2 (22:20, 18:21, 14:16) 86
9 2 2020‑08‑07 12:30 (W1) Stryjak Wiktoria / Pylińska Kalina (W2) Kleszcz Julia / Kobiela Ewa 2:0 (21:15, 21:12) 40
10 4 2020‑08‑07 12:30 (W3) Wrońska Kinga / Latos Barbara (W4) Causanu-Bielak Izabella / Kruczek Maja 2:0 (21:15, 22:20) 50
11 2 2020‑08‑07 13:20 (W5) Ciężkowska Małgorzata / Kielak Julia (W6) Woźniak Karolina / Chorąża Joanna 2:0 (21:19, 21:14) 49
12 4 2020‑08‑07 13:20 (W7) Sienkiewicz Kinga / Radelczuk Julia (W8) Salawa Maja / Lewińska Martyna 2:1 (13:21, 21:15, 15:13) 55
13 2 2020‑08‑07 15.25 (L8) Dusowska Kamila / Orłowska Dominika (L7) Trznadel Oliwia / Suska Zuzanna 2:0 (21:15, 21:12) 45
14 4 2020‑08‑07 16:30 (L6) Terlikowska Martyna / Bąkiewicz Aleksandra (L5) Malkiewicz Emilia / Wróbel Aleksandra 0:2 (19:21, 13:21) 43
15 2 2020‑08‑07 16:20 (L4) Neć Olga / Kaczmarek Nadia (L3) Kozak Małgorzata / Chmielewska Martyna 0:2 (14:21, 16:21) 40
16 4 2020‑08‑07 17:23 (L2) Szewczyk Patrycja / Rataj Dominika (L1) Caputa Oliwia / Twardoch Marta 0:2 (10:21, 19:21) 32
17 5 2020‑08‑07 17:15 (W13) Dusowska Kamila / Orłowska Dominika (L10) Causanu-Bielak Izabella / Kruczek Maja 0:2 (18:21, 21:23) 50
18 4 2020‑08‑07 18:10 (W14) Malkiewicz Emilia / Wróbel Aleksandra (L9) Kleszcz Julia / Kobiela Ewa 1:2 (23:21, 18:21, 8:15) 56
19 2 2020‑08‑07 17:40 (W15) Kozak Małgorzata / Chmielewska Martyna (L12) Salawa Maja / Lewińska Martyna 0:2 (8:21, 16:21) 34
20 2 2020‑08‑07 18:24 (W16) Caputa Oliwia / Twardoch Marta (L11) Woźniak Karolina / Chorąża Joanna 0:2 (19:21, 23:25) 49
21 5 2020‑08‑07 18:20 (W9) Stryjak Wiktoria / Pylińska Kalina (W10) Wrońska Kinga / Latos Barbara 2:0 (21:17, 21:17) 39
22 2 2020‑08‑07 19:16 (W11) Ciężkowska Małgorzata / Kielak Julia (W12) Sienkiewicz Kinga / Radelczuk Julia 2:0 (21:19, 21:16) 41
23 5 2020‑08‑07 19:45 (W17) Causanu-Bielak Izabella / Kruczek Maja (W18) Kleszcz Julia / Kobiela Ewa 2:0 (21:14, 21:16) 40
24 2 2020‑08‑07 19:45 (W19) Salawa Maja / Lewińska Martyna (W20) Woźniak Karolina / Chorąża Joanna 1:2 (21:16, 19:21, 8:15) 55
25 2 2020‑08‑08 09:00 (L22) Sienkiewicz Kinga / Radelczuk Julia (W23) Causanu-Bielak Izabella / Kruczek Maja 2:1 (21:15, 17:21, 15:7) 70
26 4 2020‑08‑08 09:00 (L21) Wrońska Kinga / Latos Barbara (W24) Woźniak Karolina / Chorąża Joanna 2:0 (21:12, 21:14) 39
27 2 2020‑08‑08 10:15 (W21) Stryjak Wiktoria / Pylińska Kalina (W25) Sienkiewicz Kinga / Radelczuk Julia 2:0 (21:12, 21:18) 35
28 4 2020‑08‑08 10:15 (W22) Ciężkowska Małgorzata / Kielak Julia (W26) Wrońska Kinga / Latos Barbara 2:1 (21:17, 17:21, 15:12) 62
29 5 2020‑08‑08 10:15 (L23) Kleszcz Julia / Kobiela Ewa (L24) Salawa Maja / Lewińska Martyna 0:2 (8:21, 11:21) 30
30 4 2020‑08‑08 11:30 (L25) Causanu-Bielak Izabella / Kruczek Maja (L26) Woźniak Karolina / Chorąża Joanna 2:1 (18:21, 21:14, 15:10) 67
31 2 2020‑08‑08 11:30 (L27) Sienkiewicz Kinga / Radelczuk Julia (L28) Wrońska Kinga / Latos Barbara 0:2 (9:21, 10:21) 34
32 2 2020‑08‑08 12:15 (W27) Stryjak Wiktoria / Pylińska Kalina (W28) Ciężkowska Małgorzata / Kielak Julia 2:0 (21:19, 21:16) 42

 Polski Związek Piłki Siatkowej
Siatkówka Plażowa Sprawozdanie komisarza
Druk Nr 4
WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU
Nazwisko i imię komisarza Pośpiech Rafał
Rodzaj zawodów Młodzieżowy
Metoda punktacji: Turniej młodzieżowy bez kalkulacji
Data zawodów 2020-08-06 Miejscowość Mysłowice
Organizator zawodów Silesia Volley Myslowice,
1. Klasyfikacja końcowa turnieju
(podpis komisarza lub sędziego głównego pod ostatnim sklasyfikowanym
zespołem)
Lp. Miejsce Nazwisko i imię
zawodnika Data urodzenia Nazwa klubu
1 2 3 4 5
1 1
Pylińska Kalina 2003-09-19 GLKS BARYCZ Janków
Przygodzki
Stryjak Wiktoria 2003-03-30 GLKS BARYCZ Janków
Przygodzki
2 2
Ciężkowska Małgorzata 2004-11-17 UKS Beta Błonie
Kielak Julia 2004-05-16 UKS Beta Błonie
3 5
Causanu-Bielak Izabella 2003-03-04 MUKS Poprad Stary Sącz
Kruczek Maja 2004-04-23 MUKS Poprad Stary Sącz
4 6
Latos Barbara 2004-03-21 UKS Atena Warszawa
Wrońska Kinga 2004-03-09 UKS Atena Warszawa
5 7
Lewińska Martyna 2004-02-25 SMS Solna Wieliczka
Salawa Maja 2004-10-12 SMS Solna Wieliczka
6 8
Kleszcz Julia 2004-03-14 Volley Wrocław
Kobiela Ewa 2004-08-22 Volley Wrocław
Lp. Miejsce Nazwisko i imię
zawodnika Data urodzenia Nazwa klubu
1 2 3 4 5
7 9
Chmielewska Martyna 2004-04-22 KS Częstochowianka
Kozak Małgorzata 2003-07-21 KS Częstochowianka
8 9
Malkiewicz Emilia 2005-05-14 CFiK Klima Będzin
Wróbel Aleksandra 2005-03-15 CFiK Klima Będzin
9 9
Dusowska Kamila 2003-01-16 Akademia Siatkówki Trefl
Gdańsk
Orłowska Dominika 2003-05-09 Akademia Siatkówki Trefl
Gdańsk
10 9
Caputa Oliwia 2005-06-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS
ŻAPN Żywiec
Twardoch Marta 2005-03-11 TS Stal Śrubiarnia/SMS
ŻAPN Żywiec
11 13
Suska Zuzanna 2005-06-27 UKS Ares Nowa Sól
Trznadel Oliwia 2005-04-30 UKS Ares Nowa Sól
12 13
Kaczmarek Nadia 2004-05-21 Virtus Cool Comfort
Szlichtyngowa
Neć Olga 2004-01-27 Virtus Cool Comfort
Szlichtyngowa
13 13
Rataj Dominika 2005-03-23 UKS Szamotulanin
Szamotuły
Szewczyk Patrycja 2005-03-08 UKS Szamotulanin
Szamotuły
14 13
Bąkiewicz Aleksandra UKS Atena Warszawa
Terlikowska Martyna 2003-01-30 UKS Atena Warszawa
15
Radelczuk Julia P/3349/LU
Sienkiewicz Kinga 3350/LU/2016/193591
16
Chorąża Joanna 206/2020
Woźniak Karolina 52/2020