Sprawdź  czy jesteś zgłoszony do sezonu 2020/2021

Lp. Drużyna Kategoria Klub
1 Gdyńska Akademia Siatkówki Młodzicy Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki
2 UMKS Jurand Malbork Młodzicy Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy JURAND
3 UKS Jasieniak Młodzicy Uczniowski Klub Sportowy ''JASIENIAK''
4 UKS Jedynka Bytów Młodzicy Uczniowski Klub Sportowy ''JEDYNKA'' przy Gimnazjum nr 1
5 GKS Stoczniowiec Młodzicy Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec"
6 UKS Suchanik Młodzicy Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec"
7 Trefl Gdańsk SA I Młodzicy Trefl Gdańsk SA
8 KaEmKa Starogarg Gd. Młodzicy Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa"
9 Trefl Gdańsk SA II Młodzicy Trefl Gdańsk SA
10 MKS "KORAB" Puck Młodzicy Międzyszkolny Klub Sportowy ''KORAB''
11 SPS Lębork Młodzicy Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork''
12 KATS Alpat Gdynia Młodzicy Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT
13 SKS Starogard Gd Młodzicy Starogardzki Klub Sportowy
1 Gdyńska Akademia Siatkówki I Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki
2 Gdyńska Akademia Siatkówki II Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki
3 UKS Zatoka 95 Puck 1 Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy '' ZATOKA 95'' Puck
4 UKS Zatoka 95 Puck 2 Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy '' ZATOKA 95'' Puck
5 Energa Czarni Słupsk Młodziczki Towarzystwo Piłki Siatkowej "CZARNI"
6 UKS Piast Kobylnica Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy PIAST-B
7 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłki Siatkowej Trefl Gdańsk
8 SKS Pępowo Młodziczki Szkolny Klub Sportowy Pępowo
9 "Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego Reda" Młodziczki Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego
10 GKS Wieżyca 2011 Stężyca Młodziczki Gminny Klub Sportowy "Wieżyca 2011" Stężyca
11 SPS Lębork I Młodziczki Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork
12 SPS Lębork II Młodziczki Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork
13 UKS Jasieniak Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy ''JASIENIAK''
14 Gedania I Gdańsk Młodziczki GEDANIA SPÓŁKA AKCYJNA
15 Gedania II Gdańsk Młodziczki GEDANIA SPÓŁKA AKCYJNA
16 PTPS- ZSS Człuchów Młodziczki Powiatowe Towarzystwo Piłki Siatkowej w Człuchowie
17 Golden Orzeł Malbork Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy ''ORZEŁ'' Malbork
18 UKS Libero MOS Starogard Gdański Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy "LIBERO" Starogard Gdański
19 UKS MORENA Miastko Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy ''MORENA'' przy SP Nr 1
20 KaEmKa Starogard Gd. Młodziczki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa"
21 UKS Wilki Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy "WILKI"
22 APS Rumia I Młodziczki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia
23 APS Rumia I Młodziczki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia
24 MTS Kwidzyn I Młodziczki Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe
25 MTS Kwidzyn II Młodziczki Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe
1 Gdyńska Akademia Siatkówki Kadeci Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki
2 SPS Lębork Kadeci Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork
3 Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Pruszcz Gdański Kadeci Uczniowski Klub Sportowy OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd.
4 GKS Stoczniowiec Kadeci Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec"
5 KaEmKa Starogard Gd. Kadeci Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa"
6 Trefl Gdańsk SA I Kadeci Trefl Gdańsk SA
7 Trefl Gdańsk SA II Kadeci Trefl Gdańsk SA
8 UKS Suchanik Kadeci Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec"
9 MKS "KORAB" Puck Kadeci Międzyszkolny Klub Sportowy ''KORAB''
10 KATS Alpat Gdynia Kadeci Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT
1 Gdyńska Akademia Siatkówki Kadetki Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki
2 Energa Czarni Słupsk Kadetki Towarzystwo Piłki Siatkowej "CZARNI"
3 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Kadetki Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłki Siatkowej Trefl Gdańsk
4 Gedania Gdańsk Kadetki GEDANIA SPÓŁKA AKCYJNA
5 GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Kadetki Gminny Klub Sportowy "Wieżyca 2011" Stężyca
6 GKS Wieżyca 2011 Stężyca II Kadetki Gminny Klub Sportowy "Wieżyca 2011" Stężyca
7 Golden Orzeł Malbork Kadetki Uczniowski Klub Sportowy ''ORZEŁ'' Malbork
8 KaEmKa Starogard Gd. Kadetki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa"
9 APS Rumia Kadetki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia
10 KATA Alpat Gdynia Kadetki Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT
1 GKS Stoczniowiec Juniorzy Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec"
2 KaEmKa Starogarg Gd. Juniorzy Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa"
3 Trefl Gdańsk SA I Juniorzy Trefl Gdańsk SA
4 Trefl Gdańsk SA II Juniorzy Trefl Gdańsk SA
5 KATS Alpat Gdynia Juniorzy Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT
1 Gdyńska Akademia Siatkówki Juniorki Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki
2 Energa Czarni Słupsk Juniorki Towarzystwo Piłki Siatkowej "CZARNI"
3 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Juniorki Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłki Siatkowej Trefl Gdańsk
4 Gedania Gdańsk Juniorki GEDANIA SPÓŁKA AKCYJNA
5 PTPS - ZSS Człuchów Juniorki Powiatowe Towarzystwo Piłki Siatkowej w Człuchowie
6 GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Juniorki Gminny Klub Sportowy "Wieżyca 2011" Stężyca
7 GKS Wieżyca 2011 Stężyca II Juniorki Gminny Klub Sportowy "Wieżyca 2011" Stężyca
8 Golden Orzeł Malbork Juniorki Uczniowski Klub Sportowy ''ORZEŁ'' Malbork
9 KaEmKa Starogard Gd. Juniorki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa"
10 MKS Olimpijczyk Gdańsk Międzyszkolny

Międzyszkolny Klub Sportowy

Olimpijczyk

1 Energa Czarni Słupsk Seniorki Towarzystwo Piłki Siatkowej "CZARNI"
2 AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański Seniorki Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłki Siatkowej Trefl Gdańsk