Szanowni Państwo,
za nami kolejna edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving 2020.To była zupełnie inna edycja rozgrywek. Nikt z nas nie był przygotowany na to, że rozpoczęte jesienią rozgrywki zostaną zawieszone, a trudna sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju, kilka miesięcy później, w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, zmusi nas do odwołania Wielkiego Finału.

Pragniemy wspólnie z Panem Rafałem Kwiatkowskim, Koordynatorem Szkolenia Młodzieży, bardzo serdecznie podziękować Państwu za cały trud włożony w organizację rozgrywek Kinder Joy of moving i ich przeprowadzenie w niełatwym dla nas wszystkim czasie.

Dziękujemy za przesyłanie sprawozdań, zdjęć, koordynację wszelkich działań marketingowych związanych z rozgrywkami, a przy tym ogromną Państwa przychylność we wzajemnej współpracy.

Ogromnie cieszymy się i doceniamy fakt, że możemy z Państwem współpracować i wspólnie pisać historię Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

Dziękujemy za wspólną edycję Kinder Joy of moving 2020! Jednocześnie mamy nadzieję, że już za kilka tygodni podejmiemy wspólnie działania organizacyjne w związku z edycją Kinder Joy of moving 2021!

Życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy serdecznie,
Katarzyna Porębska
Rafał Kwiatkowski