Szanowni Państwo,
zwracam się z serdeczną prośbą, aby poinformowali Państwo trenerów, że zostały już wysyłane wszystkie zestawy nagród dla finalistów oraz trenerów Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy fo moving 2020!Pragniemy poinformować, że w środę i w czwartek, tj. 27-28 sierpnia zostały wysłane wszystkie zestawy nagród dla finalistów oraz trenerów Kinder Joy of moving 2020. Nagrody zostaną dostarczone przez firmę kurierską pod wskazane przez trenerów adresy.

Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby po otrzymaniu nagród wszyscy finaliści, trenerzy, drużyny przesłali na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pamiątkowe zdjęcia ze swoimi zestawami nagród. Na oficjalnej stronie rozgrywek www.minisiatkowka.pl zostanie utworzony specjalny folder z tymi zdjęciami. Liczymy na Państwa pomoc!


Nagrody sportowe przygotował Polski Związek Piłki Siatkowej razem z Ferrero Polska Commercial.

Katarzyna Porębska
tel. +48 601 779 339
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.