W związku z rozpoczynającym się sezonem rozgrywek woj. pomorskiego, proszę o przestrzeganie zapisu Komunikatu Organizacyjnego PWZPS na sezon 2020/2021 dot. roczników w poszczególnych kategoriach.

Otrzymujemy do zatwierdzenia listy F02, w których są zawodniczki i zawodniczy w rocznikach młodszych jak przewiduje Komunikat Organizacyjny. Procedura w takich przypadkach jest jasno określona w komunikacie, prosimy o ich przestrzeganie. Brak procedur powoduje przedłużenie zatwierdzenia listy F02.

PWZPS Danuta Majcherek

 

Wydział Szkolenia PWZPS na sezon 2020/2021:

 

Jarosław Pruski – wiceprezes ds Szkolenia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Edward Pawlun- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witold Jagła - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Sobolewski-  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA procedura wystąpienia o zgody na grę młodszych roczników

1. Wysyłka pisma do PWZPS

2. PWZPS rozsyła pismo do wszystkich członków Wydziału Szkolenia

3. Czekamy na odpowiedź członków wydziału