W związku z sytuacją epidemiologiczną w województwie. Kluby biorące udział w rozgrywkach młodzika mogą porozumiewać się indywidualnie z przeciwnikiem co do terminu rozegrania turnieju w przypadku, kiedy termin turnieju jest zagrożony przez zablokowanie hali lub kwarantanne zawodników, trenera. Jeżeli nie będzie możliwości rozegrania turnieju zespoły mogą rozegrać mecze w dowolnym czasie z konkretnym przeciwnikiem w tygodniu. Jeśli jest to tylko możliwe uprasza się kluby aby rozegrały mecze w jak najszybszym dostępnym terminem. Uwaga terminem dodatkowym dla grup trzyzespołowych może być termin 22.11.2020.

Jednocześnie informujemy, że jeśli nie uda się rozegrać turniejów eliminacyjnych w terminie, następna runda zostanie zmieniona. Jeśli nie uda się rozegrać wszystkich meczów do 29.11.2020 o wyjściu z grupy eliminacyjnej zadecydują wyniki, z turniejów które zostaną rozegrane.
Awaryjny system rozgrywek młodzika po rundzie eliminacyjnej:
z eliminacji wychodzi 9 zespołów, które zostaną podzielone na 3 grupy - w zależności od sytuacji rozegramy 3 turnieje (każdy gospodarzem) lub jeden turniej.
Z każdej grupy wychodzą po 2 zespoły do finału wojewódzkiego - finał 6 drużynowy.
 
PS W przypadku zmian termów, odwołania turniejów lub meczów z w/w przyczyn we wszystkich kategoriach rozgrywkowych kary regulaminowe zostają zawieszone.