Biblioteka Publiczna w BrusachIII BALTIC VOLLEYBALL CUP  + W y n i k i

 

 
Powyższe linki są przypisane do konkretnych meczów. Wszystkie transmisje będą udostępniane na facebooku  Niebiesko na białym pisane i Żółtym na czarnym pisane.
 
Mecze chłopców od godziny 15 będę transmitowane prze kanał YouTube Trefl Gdańsk młodzież (https://www.youtube.com/channel/UCPuD0_IKQjZMN2ZKoDiuSVQ).
 
Juniorzy:
Trefl Gdańsk I - Trefl Gdańsk II 3:0 (25:13, 25:19, 25:21)
BKS Chemik Bydgoszcz - KS Jastrzębski Węgiel 2:1 (25:19, 20:25, 27:25)
UG Gdańsk - Enea Energetyk Poznań 0:3 (28:30, 23:25, 19:25)
KS Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk I 0:3 (19:25, 19:25, 18:25)
UG Gdańsk - BKS Chemik Bydgoszcz 1:2 (25:23, 16:25, 14:25)
Trefl Gdańsk II - Enea Energetyk Poznań 1:2 (25:16, 18:25, 24:26)
 
Juniorki:
UKS AS Trefl Gdańsk - kadra Pomorza 1:2 (16:25, 25:20, 17:25)
UG Gdańsk - GAS Gdynia 2:1 (25:16, 15:25, 25:23)
SMS Police - Energa Czarni Słupsk 2:1 (25:23, 25:23, 23:25)
UKS AS Trefl Gdańsk - UG Gdańsk 3:0 (25:19, 25:23, 26:24)
kadra Pomorza - Energa Czarni Słupsk 3:0 (25:12, 25:16, 25:14)
SMS Police - GAS Gdynia 1:2 (21:25, 25:15, 22:25)
poniżej wyniki drugiego dnia turnieju:
 
JUNIORZY:
KS Jastrzębski Węgiel - UG Gdańsk 2:1 (25:18, 18:25, 25:13)
Trefl Gdańsk II - BKS Chemik Bydgoszcz 0:3 (17:25, 20:25, 17:25)
Trefl Gdańsk I - Enea Energetyk Poznań 3:0 (25:19, 25:15, 25:22)
Trefl Gdańsk II - KS Jastrzębski Węgiel 0:3 (13:25, 15:25, 17:25)
BKS Chemik Bydgoszcz - Enea Energetyk Poznań 3:0 (25:22, 25:20, 25:21)
Trefl Gdańsk I - UG Gdańsk 2:1 (25:9, 25:17, 24:26)
 
JUNIORKI:
Energa Czarni Słupsk - UG Gdańsk 0:3 (10:25, 16:25, 16:25)
kadra Pomorza - SMS Police 3:0 (25:14, 25:13, 25:22)
UKS AS Trefl Gdańsk - GAS Gdynia 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
UG Gdańsk - SMS Police 1:2 (20:25, 25:22, 20:25)
kadra Pomorza - GAS Gdynia 3:0
Energa Czarni Słupsk - UKS AS Trefl Gdańsk 0:3 (20:25, 17:25, 21:25)
wyniki ostatniego dnia oraz rankingi końcowe:
 
JUNIORZY:
KS Jastrzębski Węgiel - Enea Energetyk Poznań 2:1 (25:11, 23:25, 25:18)
UG Gdańsk - Trefl Gdańsk II 1:2 (21:25, 17:25, 25:23)
BKS Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk I 2:1 (25:21, 21:25, 30:28)
 
Klasyfikacja:
1. BKS Chemik Bydgoszcz
2. Trefl Gdańsk I
3. KS Jastrzębski Węgiel
4. Enea Energetyk Poznań
5. Trefl Gdańsk II
6. UG Gdańsk
 
 
JUNIORKI:
SMS Police - UKS AS Trefl Gdańsk 2:1 (16:25, 25:21, 25:17)
UG Gdańsk - kadra Pomorza 0:3 (15:25, 6:25, 23:25)
Energa Czarni Słupsk - GAS Gdynia 1:2 (15:25, 23:25, 27:25)
 
Klasyfikacja:
1. kadra Pomorza
2. GAS Gdynia
3. UKS AS Trefl Gdańsk
4. SMS Police
5. UG Gdańsk
6. Energa Czarni Słupsk