Index of /obrazki/gifySzanowni Państwo,

Uprzejmie przypominamy, że przed rozpoczęciem rejestrowania F-02 w OSEKiZ wszyscy zawodnicy muszą mieć potwierdzony regulamin użytkowania systemu oraz wgrane zdjęcie profilowe.

Bez tego nie będzie możliwości dodania zawodnika do F02. W przypadku, gdy w systemie widnieje błędny adres e-mail i zawodnik nie może zalogować się na swój profil, proszę przesłać do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) wiadomość z aktualnym adresem e-mail zawodnika, określając imię i nazwisko, klub oraz datę urodzenia zawodnika.

Pozdrawiam.

MARIUSZ NOWAKOWSKI

Starszy Specjalista Pionu Rozgrywek i Spraw Formalnych 

+48 22 462 82 43

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PS proszę wszystkie wnioski o aktualizację adresów mailowych zawodników przesyłać do biura PWZPS. Biuro będzie przesyłać do Polskiego Związku.

Jednocześnie informujemy, że powyższa informacja jest na NASZEJ (starej)STRONIE OD 21.09.2021 ! A NA NOWEJ STRONIE pwzps.pl OD 17.09.2021!!!

PWZPS