Juniorzy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Piotr Ustarbowski MKS KORAB POSM Puck3
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck3
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck3
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck3
Jakub ZarembaMKS KORAB POSM Puck3
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II2
Jakub TubiakTrefl Gdańsk I2
Patryk Kasprzyk UMKS Jurand Malbork2
Adrian Płócienniczak UMKS Jurand Malbork2
Jakub Klimik Trefl Gdańsk I2
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck2
Jan ŻółtańskiUMKS Jurand Malbork2
Kacper ChmielewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Kosma Kowalski Trefl Gdańsk I2
Aleksander BaranUMKS Jurand Malbork2
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk II2
Wiktor Jędrusik GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk I2
Maciej Brzózka MKS KORAB POSM Puck2
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk II2
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Dawid Pruszkowski Trefl Gdańsk I2
Mikołaj HebelMKS KORAB POSM Puck2
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck2
Igor KustoszTrefl Gdańsk II2
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk I2
Kamil MachMKS KORAB POSM Puck2
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk II2
Jan Kaliński GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Konrad Bangrowski Trefl Gdańsk I2
Marcin CiokTrefl Gdańsk II2
Maciej Paprocki GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Seweryn LipińskiTrefl Gdańsk I2
Adam MichalczukTrefl Gdańsk II2
Maciej Wilkowski GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Adam GolikTrefl Gdańsk I2
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Marcin SledzGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Mikołaj Bogucki Trefl Gdańsk I2
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk II2
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk II2
Jakub Paterek UMKS Jurand Malbork2
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II2
Igor Bogucki Trefl Gdańsk II2
Dawid Pawlun Trefl Gdańsk I2
Jakub Bandysik UMKS Jurand Malbork2
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II2
Mateusz Weiner Trefl Gdańsk I2
Karol Jaroński UMKS Jurand Malbork2
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia1
Piotr KurasTrefl Gdańsk II1
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia1
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk II1
Rafał Nalikowski GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Michał JanuszMKS KORAB POSM Puck1
Mateusz SchmidtMKS KORAB POSM Puck1
Nikodem MudlaffMKS KORAB POSM Puck1
Mateusz Szymański UMKS Jurand Malbork1
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia1
Mateusz Chudzik UMKS Jurand Malbork1
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk I1
Dominik Jażdżewski GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia1
Jakub Kozikowski UMKS Jurand Malbork1
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck1
Dominik Strzelczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Michał DalachKATS Alpat Gdynia1
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia1
Radosław Chabrowski Trefl Gdańsk I1
Oskar MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia1
Jakub Kraut Trefl Gdańsk I1
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia1
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia1