Juniorzy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk13
Marcin SledzGKS Stoczniowiec Gdańsk13
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II13
Piotr Ustarbowski MKS KORAB POSM Puck13
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck13
Mateusz Weiner Trefl Gdańsk I12
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck12
Igor Bogucki Trefl Gdańsk II12
Kacper ChmielewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk12
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk II12
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk II12
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II11
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk11
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk II11
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk II11
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck11
Maciej Brzózka MKS KORAB POSM Puck11
Kamil MachMKS KORAB POSM Puck11
Adam MichalczukTrefl Gdańsk II10
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II10
Jakub Bandysik UMKS Jurand Malbork10
Karol Jaroński UMKS Jurand Malbork10
Jakub Klimik Trefl Gdańsk I10
Jan ŻółtańskiUMKS Jurand Malbork10
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk I10
Wiktor Jędrusik GKS Stoczniowiec Gdańsk10
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck10
Jan Kaliński GKS Stoczniowiec Gdańsk10
Konrad Bangrowski Trefl Gdańsk I10
Dominik Strzelczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk9
Jakub Kozikowski UMKS Jurand Malbork9
Michał DalachKATS Alpat Gdynia9
Mikołaj Bogucki Trefl Gdańsk I9
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk I9
Paweł Boniaszczuk Trefl Gdańsk II9
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia9
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia9
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia9
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk II9
Maciej Paprocki GKS Stoczniowiec Gdańsk9
Marcin CiokTrefl Gdańsk II9
Mateusz Szymański UMKS Jurand Malbork8
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia8
Piotr KurasTrefl Gdańsk II8
Oskar MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck8
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia8
Jakub TubiakTrefl Gdańsk I8
Adrian Płócienniczak UMKS Jurand Malbork8
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck8
Mateusz Chudzik UMKS Jurand Malbork7
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia7
Dawid Pawlun Trefl Gdańsk I7
Michał SuchomskiTrefl Gdańsk I7
Patryk Kasprzyk UMKS Jurand Malbork7
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk II7
Aliaksei NasevichGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Kosma Kowalski Trefl Gdańsk I7
Dawid Pruszkowski Trefl Gdańsk I7
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk I7
Mikołaj HebelMKS KORAB POSM Puck7
Seweryn LipińskiTrefl Gdańsk I7
Maciej Wilkowski GKS Stoczniowiec Gdańsk6
Adam GolikTrefl Gdańsk I6
Jakub Paterek UMKS Jurand Malbork6
Jakub Kraut Trefl Gdańsk I6
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia6
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk II6
Dominik Jażdżewski GKS Stoczniowiec Gdańsk5
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia5
Paweł BuksakowskiKATS Alpat Gdynia5
Aleksander BaranUMKS Jurand Malbork5
Igor KustoszTrefl Gdańsk II5
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB POSM Puck4
Jakub ZarembaMKS KORAB POSM Puck4
Wojciech OgińskiUMKS Jurand Malbork3
Maciej FeliksGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Jakub Manicki MKS KORAB POSM Puck3
Bartosz WeberTrefl Gdańsk I3
Mateusz SchmidtMKS KORAB POSM Puck3
Nikodem MudlaffMKS KORAB POSM Puck2
Jan Kolczyński UMKS Jurand Malbork2
Jan BudziszKATS Alpat Gdynia2
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia2
Szymon Trojański Trefl Gdańsk I2
Jordan Zaleszczyk Trefl Gdańsk I2
Jakub CzerwińskiTrefl Gdańsk I2
Rafał Nalikowski GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Szymon AdamusKATS Alpat Gdynia1
Maciej SchmidtMKS KORAB POSM Puck1
Radosław Chabrowski Trefl Gdańsk I1
Karol Urbanowicz Trefl Gdańsk I1
Mateusz Kusznerczuk GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Norbert StankiewiczGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Iaroslav SinitsjiiTrefl Gdańsk II1
Michał JanuszMKS KORAB POSM Puck1