Juniorzy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Aleksander BaranUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Aleksander RybakTrefl Gdańsk II7
Igor GalińskiTrefl Gdańsk II7
Kamil KrasińskiTrefl Gdańsk II7
Mateusz Kusznerczuk GKS Stoczniowiec Gdańsk7
Dominik Dąbrowski UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Bartosz CudnikGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Tymon JezionekGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Paweł LandowskiTrefl Gdańsk II7
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck7
Antoni SirockiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Maciej JanowitzGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Aleksander JuszczykTrefl Gdańsk II7
Dorian WalentynowiczUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Przemysław DługoszGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Jakub PotempaTrefl Gdańsk II7
Jakub ZaborowskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Stanisław KarwackiKATS Alpat Gdynia6
Remigiusz DettlaffMKS KORAB POSM Puck6
Maciej SchmidtMKS KORAB POSM Puck6
Maciej Burczyk KaEmKa Starogard Gd.6
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck6
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk I6
Miłosz Prus KaEmKa Starogard Gd.6
Oskar WoźnyTrefl Gdańsk II6
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk I6
Jan ŻółtańskiTrefl Gdańsk I6
Jakub Wacholc KaEmKa Starogard Gd.6
Maciej FeliksGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Michał DalachKATS Alpat Gdynia6
Kajetan KopczyńskiKaEmKa Starogard Gd.6
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia6
Wiktor CybulaKaEmKa Starogard Gd.6
Lucjan GrabanUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Szymon NeumannGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia6
Hubert KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Karol KonkelGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Dawid KwaśniakUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Jakub PaluchKATS Alpat Gdynia6
Miłosz SandachGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck6
Damian BreszkaTrefl Gdańsk I5
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk I5
Jakub Goździelewski KaEmKa Starogard Gd.5
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk I5
Piotr KurasTrefl Gdańsk I5
Ziemowit StachTrefl Gdańsk I5
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk I5
Łukasz Romaniuk KATS Alpat Gdynia5
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk I5
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia5
Szymon JabłońskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia5
Mikołaj PrzybyszewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk5
Michał KwiatekGKS Stoczniowiec Gdańsk5
Michał GrzybTrefl Gdańsk II5
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck5
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II5
Oskar TusikKATS Alpat Gdynia5
Antoni RachwałKATS Alpat Gdynia5
Patryk RodekTrefl Gdańsk II4
Franciszek DzierżyńskiMKS KORAB POSM Puck4
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck4
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk I4
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk I4
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck4
Kacper MiśkówTrefl Gdańsk I4
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB POSM Puck4
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk I4
Marcel Szkodowski KaEmKa Starogard Gd.3
Wojciech WięcławskiTrefl Gdańsk II3
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.3
Jakub KoniecznyGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Antoni BudaKaEmKa Starogard Gd.3
Dominik JastrzemskiKaEmKa Starogard Gd.3
Franciszek KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Wiktor BanachKaEmKa Starogard Gd.3
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia3
Jakub KrólKaEmKa Starogard Gd.3
Michał MuraszkoKaEmKa Starogard Gd.3
Michał PiliczewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Mikołaj ModzelewskiKATS Alpat Gdynia2
Adam MichalczukTrefl Gdańsk I2
Emil BernatMKS KORAB POSM Puck2
Jacek SchwochKaEmKa Starogard Gd.2
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia2
Marcel KańdułaKaEmKa Starogard Gd.2
Filip PieperMKS KORAB POSM Puck1
Paweł Dolak Trefl Gdańsk I1
Igor Bogucki Trefl Gdańsk I1
Maciej StacheckiMKS KORAB POSM Puck1
Borys KarabinGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.1
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk I1
Kacper SulichUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II1
Oliwier WiniarskiTrefl Gdańsk II1
Paweł Boniaszczuk Trefl Gdańsk I1