Juniorzy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Mateusz Weiner Trefl Gdańsk I9
Karol Jaroński UMKS Jurand Malbork9
Piotr Ustarbowski MKS KORAB POSM Puck9
Jakub Klimik Trefl Gdańsk I9
Jan ŻółtańskiUMKS Jurand Malbork9
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk I9
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck9
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck9
Jakub Bandysik UMKS Jurand Malbork9
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck8
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck8
Konrad Bangrowski Trefl Gdańsk I8
Jakub Kozikowski UMKS Jurand Malbork8
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II7
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia7
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II7
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia7
Adrian Płócienniczak UMKS Jurand Malbork7
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk7
Maciej Brzózka MKS KORAB POSM Puck7
Kamil MachMKS KORAB POSM Puck7
Mateusz Szymański UMKS Jurand Malbork7
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk I7
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Marcin SledzGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Michał DalachKATS Alpat Gdynia7
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia7
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II7
Igor Bogucki Trefl Gdańsk II7
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia6
Patryk Kasprzyk UMKS Jurand Malbork6
Kacper ChmielewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Kosma Kowalski Trefl Gdańsk I6
Wiktor Jędrusik GKS Stoczniowiec Gdańsk6
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk II6
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk I6
Mikołaj HebelMKS KORAB POSM Puck6
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk II6
Jan Kaliński GKS Stoczniowiec Gdańsk6
Maciej Paprocki GKS Stoczniowiec Gdańsk6
Adam GolikTrefl Gdańsk I6
Mateusz Chudzik UMKS Jurand Malbork6
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia6
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia6
Mikołaj Bogucki Trefl Gdańsk I6
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk II6
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk II6
Michał SuchomskiTrefl Gdańsk I6
Jakub Paterek UMKS Jurand Malbork6
Jakub TubiakTrefl Gdańsk I5
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk II5
Aleksander BaranUMKS Jurand Malbork5
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk II5
Seweryn LipińskiTrefl Gdańsk I5
Maciej Wilkowski GKS Stoczniowiec Gdańsk5
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck5
Dominik Strzelczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk5
Paweł Boniaszczuk Trefl Gdańsk II4
Paweł BuksakowskiKATS Alpat Gdynia4
Piotr KurasTrefl Gdańsk II4
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck4
Dawid Pruszkowski Trefl Gdańsk I4
Jakub ZarembaMKS KORAB POSM Puck4
Adam MichalczukTrefl Gdańsk II4
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia4
Jakub Kraut Trefl Gdańsk I4
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia4
Dawid Pawlun Trefl Gdańsk I4
Aliaksei NasevichGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Jakub Manicki MKS KORAB POSM Puck3
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk II3
Marcin CiokTrefl Gdańsk II3
Wojciech OgińskiUMKS Jurand Malbork3
Oskar MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Maciej FeliksGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Igor KustoszTrefl Gdańsk II2
Mateusz SchmidtMKS KORAB POSM Puck2
Dominik Jażdżewski GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Jan Kolczyński UMKS Jurand Malbork2
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB POSM Puck2
Norbert StankiewiczGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Rafał Nalikowski GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Bartosz WeberTrefl Gdańsk I1
Iaroslav SinitsjiiTrefl Gdańsk II1
Michał JanuszMKS KORAB POSM Puck1
Szymon AdamusKATS Alpat Gdynia1
Nikodem MudlaffMKS KORAB POSM Puck1
Maciej SchmidtMKS KORAB POSM Puck1
Jan BudziszKATS Alpat Gdynia1
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia1
Radosław Chabrowski Trefl Gdańsk I1