Juniorzy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk5
Marcin SledzGKS Stoczniowiec Gdańsk5
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk5
Jakub Paterek UMKS Jurand Malbork5
Jakub Bandysik UMKS Jurand Malbork5
Mateusz Weiner Trefl Gdańsk I5
Karol Jaroński UMKS Jurand Malbork5
Piotr Ustarbowski MKS KORAB POSM Puck5
Adrian Płócienniczak UMKS Jurand Malbork5
Jakub Klimik Trefl Gdańsk I5
Jan ŻółtańskiUMKS Jurand Malbork5
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk I5
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck5
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck5
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk5
Konrad Bangrowski Trefl Gdańsk I5
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia4
Mateusz Chudzik UMKS Jurand Malbork4
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia4
Jakub Kozikowski UMKS Jurand Malbork4
Dominik Strzelczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Michał DalachKATS Alpat Gdynia4
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk II4
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia4
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk II4
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II4
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia4
Igor Bogucki Trefl Gdańsk II4
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II4
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia4
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II4
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia4
Patryk Kasprzyk UMKS Jurand Malbork4
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia4
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck4
Kacper ChmielewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck4
Wiktor Jędrusik GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Maciej Brzózka MKS KORAB POSM Puck4
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk II4
Dawid Pruszkowski Trefl Gdańsk I4
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck4
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk I4
Kamil MachMKS KORAB POSM Puck4
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk II4
Jan Kaliński GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Maciej Paprocki GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Adam MichalczukTrefl Gdańsk II4
Maciej Wilkowski GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Adam GolikTrefl Gdańsk I4
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk I3
Wojciech OgińskiUMKS Jurand Malbork3
Michał SuchomskiTrefl Gdańsk I3
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia3
Kosma Kowalski Trefl Gdańsk I3
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk II3
Jakub ZarembaMKS KORAB POSM Puck3
Marcin CiokTrefl Gdańsk II3
Mateusz Szymański UMKS Jurand Malbork3
Dominik Jażdżewski GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck2
Mikołaj Bogucki Trefl Gdańsk I2
Oskar MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Jakub Kraut Trefl Gdańsk I2
Dawid Pawlun Trefl Gdańsk I2
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB POSM Puck2
Jakub TubiakTrefl Gdańsk I2
Paweł Boniaszczuk Trefl Gdańsk II2
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk II2
Aleksander BaranUMKS Jurand Malbork2
Mikołaj HebelMKS KORAB POSM Puck2
Igor KustoszTrefl Gdańsk II2
Mateusz SchmidtMKS KORAB POSM Puck2
Seweryn LipińskiTrefl Gdańsk I2
Jan BudziszKATS Alpat Gdynia1
Radosław Chabrowski Trefl Gdańsk I1
Aliaksei NasevichGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Piotr KurasTrefl Gdańsk II1
Paweł BuksakowskiKATS Alpat Gdynia1
Norbert StankiewiczGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Rafał Nalikowski GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Michał JanuszMKS KORAB POSM Puck1
Nikodem MudlaffMKS KORAB POSM Puck1