Juniorzy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk SA II10
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk SA II10
Krzysztof Ustarbowski MKS KORAB Puck10
Olaf PiłatMKS KORAB Puck9
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk SA II9
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia9
Radosław MalekUKS Piast Kobylnica9
Krystian Urbański UKS Piast Kobylnica9
Krystian Skwierawski UKS Piast Kobylnica9
Dawid GłodowskiUKS Piast Kobylnica9
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia9
Filip KunyszUKS Piast Kobylnica9
Marcin SledzTrefl Gdańsk SA II9
Radosław Chabrowski Trefl Gdańsk SA I9
Olaf Wojciechowski GKS Stoczniowiec Gdańsk9
Maciej Brzózka MKS KORAB Puck9
Krzysztof Podlaski Trefl Gdańsk SA I9
Jakub Manicki MKS KORAB Puck9
Jakub TubiakTrefl Gdańsk SA I9
Marcin HasseGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Kamil MachMKS KORAB Puck8
Sebastian Bielecki UKS Piast Kobylnica8
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk SA II8
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia8
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA II8
Michał AmbroziakGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Wiktor Jędrusik GKS Stoczniowiec Gdańsk8
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA II8
Jakub Klenczon GKS Stoczniowiec Gdańsk8
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk SA II8
Maciej Derc MKS KORAB Puck8
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk SA II8
Kamil Szmytke MKS KORAB Puck8
Michał DalachKATS Alpat Gdynia7
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia7
Paweł Zblewski Trefl Gdańsk SA II7
Kacper ChmielewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Mikołaj Bogucki Trefl Gdańsk SA I7
Dominik Strzelczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk7
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk7
Maciej Paprocki GKS Stoczniowiec Gdańsk7
Mateusz GalewskiKATS Alpat Gdynia7
Konrad Bangrowski Trefl Gdańsk SA I7
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia6
Michał Solarczyk UKS Piast Kobylnica6
Paweł Dolak Trefl Gdańsk SA II6
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Maciej Pozorski MKS KORAB Puck5
Krystian Mazur Trefl Gdańsk SA II5
Konrad Bobrycki KATS Alpat Gdynia5
Cezary Labudda Trefl Gdańsk SA I5
Kamil MatyjaszekTrefl Gdańsk SA I5
Michał Bednarek Trefl Gdańsk SA I5
Seweryn LipińskiTrefl Gdańsk SA I4
Maciej Iwan GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Tytus NowikTrefl Gdańsk SA II4
Marcel Wolak UKS Piast Kobylnica4
Mateusz Weiner Trefl Gdańsk SA I4
Kacper Zwara MKS KORAB Puck4
Maciej TrocińskiTrefl Gdańsk SA I3
Gracjan BożekTrefl Gdańsk SA I3
Krzysztof Kopernik GKS Stoczniowiec Gdańsk3
Kacper WnukTrefl Gdańsk SA I3
Jakub Klimczak Trefl Gdańsk SA I3
Jakub Goździelewski Trefl Gdańsk SA II2
Mikołaj HebelMKS KORAB Puck2
Jakub NowakMKS KORAB Puck2
Jakub Kraut Trefl Gdańsk SA I2
Kacper MichalkiewiczUKS Piast Kobylnica2
Maciej HałabiśKATS Alpat Gdynia2
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia1
Dawid Pruszkowski Trefl Gdańsk SA II1
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk SA II1
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Kacper Karasinski Trefl Gdańsk SA I1
Dawid Pawlun Trefl Gdańsk SA I1
Oskar MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk1