Juniorzy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Aleksander BaranUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk I9
Maciej Burczyk KaEmKa Starogard Gd.9
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk I9
Miłosz Prus KaEmKa Starogard Gd.9
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk I9
Mateusz Kusznerczuk GKS Stoczniowiec Gdańsk9
Jan ŻółtańskiTrefl Gdańsk I9
Jakub Wacholc KaEmKa Starogard Gd.9
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk I9
Dominik Dąbrowski UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Bartosz CudnikGKS Stoczniowiec Gdańsk9
Wiktor CybulaKaEmKa Starogard Gd.9
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck9
Antoni SirockiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Maciej JanowitzGKS Stoczniowiec Gdańsk9
Dorian WalentynowiczUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Przemysław DługoszGKS Stoczniowiec Gdańsk9
Jakub ZaborowskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Stanisław KarwackiKATS Alpat Gdynia8
Damian BreszkaTrefl Gdańsk I8
Remigiusz DettlaffMKS KORAB POSM Puck8
Jakub Goździelewski KaEmKa Starogard Gd.8
Aleksander RybakTrefl Gdańsk II8
Maciej SchmidtMKS KORAB POSM Puck8
Piotr KurasTrefl Gdańsk I8
Igor GalińskiTrefl Gdańsk II8
Ziemowit StachTrefl Gdańsk I8
Kamil KrasińskiTrefl Gdańsk II8
Maciej FeliksGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Michał DalachKATS Alpat Gdynia8
Kajetan KopczyńskiKaEmKa Starogard Gd.8
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia8
Lucjan GrabanUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Szymon NeumannGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia8
Paweł LandowskiTrefl Gdańsk II8
Hubert KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Karol KonkelGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Dawid KwaśniakUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Jakub PaluchKATS Alpat Gdynia8
Aleksander JuszczykTrefl Gdańsk II8
Jakub PotempaTrefl Gdańsk II8
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck7
Oskar WoźnyTrefl Gdańsk II7
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk I7
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk I7
Łukasz Romaniuk KATS Alpat Gdynia7
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk I7
Tymon JezionekGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Szymon JabłońskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia7
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck7
Miłosz SandachGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Oskar TusikKATS Alpat Gdynia7
Antoni RachwałKATS Alpat Gdynia7
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk I6
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck6
Adam MichalczukTrefl Gdańsk I6
Kacper MiśkówTrefl Gdańsk I6
Antoni BudaKaEmKa Starogard Gd.6
Mikołaj PrzybyszewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Michał KwiatekGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Michał GrzybTrefl Gdańsk II6
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II6
Jakub KrólKaEmKa Starogard Gd.6
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck6
Patryk RodekTrefl Gdańsk II5
Franciszek DzierżyńskiMKS KORAB POSM Puck5
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck5
Marcel Szkodowski KaEmKa Starogard Gd.5
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia5
Wiktor BanachKaEmKa Starogard Gd.5
Wojciech WięcławskiTrefl Gdańsk II4
Emil BernatMKS KORAB POSM Puck4
Dominik JastrzemskiKaEmKa Starogard Gd.4
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia4
Michał MuraszkoKaEmKa Starogard Gd.4
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB POSM Puck4
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk I4
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.3
Jakub KoniecznyGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk I3
Franciszek KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Marcel KańdułaKaEmKa Starogard Gd.3
Paweł Dolak Trefl Gdańsk I2
Michał PiliczewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Igor Bogucki Trefl Gdańsk I2
Mikołaj ModzelewskiKATS Alpat Gdynia2
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II2
Jacek SchwochKaEmKa Starogard Gd.2
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia2
Paweł Boniaszczuk Trefl Gdańsk I2
Filip PieperMKS KORAB POSM Puck1
Oskar PapieżKATS Alpat Gdynia1
Marcin CiokTrefl Gdańsk I1
Mikołaj RogińskiKATS Alpat Gdynia1
Maciej StacheckiMKS KORAB POSM Puck1
Marcin JabłońskiKaEmKa Starogard Gd.1
Borys KarabinGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.1
Kacper SulichUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Oliwier WiniarskiTrefl Gdańsk II1