Juniorzy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk SA II12
Radosław MalekUKS Piast Kobylnica12
Krystian Urbański UKS Piast Kobylnica12
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk SA II12
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk SA II12
Krystian Skwierawski UKS Piast Kobylnica12
Dawid GłodowskiUKS Piast Kobylnica12
Filip KunyszUKS Piast Kobylnica12
Olaf Wojciechowski GKS Stoczniowiec Gdańsk12
Jakub TubiakTrefl Gdańsk SA I11
Marcin HasseGKS Stoczniowiec Gdańsk11
Sebastian Bielecki UKS Piast Kobylnica11
Michał AmbroziakGKS Stoczniowiec Gdańsk11
Wiktor Jędrusik GKS Stoczniowiec Gdańsk11
Radosław Chabrowski Trefl Gdańsk SA I11
Krzysztof Ustarbowski MKS KORAB Puck10
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk SA II10
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA II10
Dominik Strzelczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk10
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk SA II10
Krzysztof Podlaski Trefl Gdańsk SA I10
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk10
Krzysztof Kopernik GKS Stoczniowiec Gdańsk9
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk SA II9
Jakub Manicki MKS KORAB Puck9
Maciej Paprocki GKS Stoczniowiec Gdańsk9
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk9
Olaf PiłatMKS KORAB Puck9
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia9
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia9
Kacper ChmielewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk9
Marcin SledzTrefl Gdańsk SA II9
Mikołaj Bogucki Trefl Gdańsk SA I9
Maciej Brzózka MKS KORAB Puck9
Kamil Szmytke MKS KORAB Puck8
Konrad Bangrowski Trefl Gdańsk SA I8
Kamil MachMKS KORAB Puck8
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia8
Paweł Zblewski Trefl Gdańsk SA II8
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA II8
Jakub Klenczon GKS Stoczniowiec Gdańsk8
Marcel Wolak UKS Piast Kobylnica8
Paweł Dolak Trefl Gdańsk SA II8
Maciej Derc MKS KORAB Puck8
Mateusz GalewskiKATS Alpat Gdynia7
Cezary Labudda Trefl Gdańsk SA I7
Michał DalachKATS Alpat Gdynia7
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia7
Michał Solarczyk UKS Piast Kobylnica7
Kamil MatyjaszekTrefl Gdańsk SA I6
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia6
Michał Bednarek Trefl Gdańsk SA I6
Seweryn LipińskiTrefl Gdańsk SA I5
Maciej Pozorski MKS KORAB Puck5
Krystian Mazur Trefl Gdańsk SA II5
Konrad Bobrycki KATS Alpat Gdynia5
Gracjan BożekTrefl Gdańsk SA I5
Mateusz Weiner Trefl Gdańsk SA I5
Kacper WnukTrefl Gdańsk SA I4
Jakub Klimczak Trefl Gdańsk SA I4
Kacper Zwara MKS KORAB Puck4
Maciej TrocińskiTrefl Gdańsk SA I4
Jakub Goździelewski Trefl Gdańsk SA II4
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Maciej Iwan GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Tytus NowikTrefl Gdańsk SA II4
Kacper MichalkiewiczUKS Piast Kobylnica4
Kacper Karasinski Trefl Gdańsk SA I3
Dawid Pruszkowski Trefl Gdańsk SA II3
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk SA II3
Jakub ZarembaMKS KORAB Puck3
Rafał Nalikowski GKS Stoczniowiec Gdańsk3
Jakub Kraut Trefl Gdańsk SA I3
Piotr LeśniewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Dawid Pawlun Trefl Gdańsk SA I2
Maciej HałabiśKATS Alpat Gdynia2
Oskar MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Mikołaj HebelMKS KORAB Puck2
Jakub NowakMKS KORAB Puck2
Szymon Trojański Trefl Gdańsk SA I2
Karol Urbanowicz Trefl Gdańsk SA I2
Aliaksei NasevichGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Bartosz WeberTrefl Gdańsk SA I1
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia1