Juniorzy Młodsi - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Patryk BaranowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Miłosz SandachGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Przemysław DługoszGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Filip FalkowskiTrefl Gdańsk SA III4
Piotr WieruszewskiTrefl Gdańsk SA III4
Szymon GrucaTrefl Gdańsk SA III4
Filip KozakiewiczTrefl Gdańsk SA III4
Dominik Dąbrowski UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Jakub KoniecznyGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Borys KarabinGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Marcin PtaszyńskiTrefl Gdańsk SA III4
Bartosz CudnikGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Marcel SchadachTrefl Gdańsk SA III4
Dawid KwaśniakUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Mikołaj PrzybyszewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Stanisław UrbanTrefl Gdańsk SA III4
Antoni SirockiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Dorian WalentynowiczUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Kamil KossewskiSPS Lębork3
Jakub TrawickiKaEmKa Starogard Gd.3
Piotr GurdzińskiTrefl Gdańsk SA II3
Jakub KorytowskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Ignacy PartykaSPS Lębork3
Igor WrzoskiewiczKaEmKa Starogard Gd.3
Stanisław MazolewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Patryk RodekTrefl Gdańsk SA II3
Paweł KondratowiczSPS Lębork3
Mateusz WitkowskiTrefl Gdańsk SA II3
Jakub ZaborowskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Damian PenkowskiSPS Lębork3
Mikołaj DrażbaGdyńska Akademia Siatkówki3
Jakub GąsiorowskiTrefl Gdańsk SA II3
Karol MłyńskiSPS Lębork3
Kacper KamerkaGdyńska Akademia Siatkówki3
Igor NurkiewiczTrefl Gdańsk SA II3
Michał PiliczewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Maksymilian WdowczykGdyńska Akademia Siatkówki3
Oliwier WiniarskiTrefl Gdańsk SA II3
Maksymilian GużyńskiGdyńska Akademia Siatkówki3
Oskar KurpińskiTrefl Gdańsk SA II3
Radosław PyzalskiGdyńska Akademia Siatkówki3
Mateusz GruszkaTrefl Gdańsk SA II3
Aleksander DołotkoGdyńska Akademia Siatkówki3
Kamil KurasTrefl Gdańsk SA III3
Dawid DobrolińskiGdyńska Akademia Siatkówki3
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.3
Szymon JabłońskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Karol KuśmiderGdyńska Akademia Siatkówki3
Hubert FischerKaEmKa Starogard Gd.3
Michał SurałaGdyńska Akademia Siatkówki3
Marcel KicińskiTrefl Gdańsk SA III3
Tymon JezionekGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Sebastian SikoraTrefl Gdańsk SA III3
Gracjan BudzeńSPS Lębork3
Bartosz RajkowskiKaEmKa Starogard Gd.3
Jakub StanuchSPS Lębork3
Jacek SchwochKaEmKa Starogard Gd.3
Karol KonkelGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Mateusz WąsikowskiTrefl Gdańsk SA III3
Jan WilmaSPS Lębork3
Igor PawlakGdyńska Akademia Siatkówki2
Łukasz PiotrowiczTrefl Gdańsk SA III2
Stanisław RoszykUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Max BelczewskiKaEmKa Starogard Gd.2
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia2
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia2
Kacper SulichUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Jan ParolKATS Alpat Gdynia2
Paweł LandowskiTrefl S.A. Gdańsk I2
Mateusz KowalczykKATS Alpat Gdynia2
Michał GrzybTrefl S.A. Gdańsk I2
Oskar PapieżKATS Alpat Gdynia2
Aleksander JuszczykTrefl S.A. Gdańsk I2
Antoni RachwałKATS Alpat Gdynia2
Jakub PotempaTrefl S.A. Gdańsk I2
Aleksander JędrzejKATS Alpat Gdynia2
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.2
Kamil KrasińskiTrefl S.A. Gdańsk I2
Wojciech WięcławskiTrefl S.A. Gdańsk I2
Franciszek KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Paweł KawkaKaEmKa Starogard Gd.2
Mateusz CencelekGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Cezary AnhaltKaEmKa Starogard Gd.2
Bartłomiej PielakKaEmKa Starogard Gd.1
Hubert KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Miłosz TarakanKaEmKa Starogard Gd.1
Jakub MatusiakTrefl Gdańsk SA II1
Robert RzoskaKATS Alpat Gdynia1
Igor GalińskiTrefl S.A. Gdańsk I1
Oskar WoźnyTrefl S.A. Gdańsk I1
Aleksander RybakTrefl S.A. Gdańsk I1
Jakub KuczkowskiGdyńska Akademia Siatkówki1