Juniorzy Młodsi - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Borys KarabinGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Bartosz CudnikGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Dawid KwaśniakUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Mikołaj PrzybyszewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Antoni SirockiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Dorian WalentynowiczUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Patryk BaranowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Miłosz SandachGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Przemysław DługoszGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Dominik Dąbrowski UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Marcin PtaszyńskiTrefl Gdańsk SA III5
Karol KuśmiderGdyńska Akademia Siatkówki5
Wojciech WięcławskiTrefl S.A. Gdańsk I5
Marcel SchadachTrefl Gdańsk SA III5
Michał SurałaGdyńska Akademia Siatkówki5
Tymon JezionekGKS Stoczniowiec Gdańsk5
Stanisław UrbanTrefl Gdańsk SA III5
Jakub StanuchSPS Lębork5
Karol KonkelGKS Stoczniowiec Gdańsk5
Jan WilmaSPS Lębork5
Jakub KorytowskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Ignacy PartykaSPS Lębork5
Jakub ZaborowskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Damian PenkowskiSPS Lębork5
Paweł LandowskiTrefl S.A. Gdańsk I5
Karol MłyńskiSPS Lębork5
Michał GrzybTrefl S.A. Gdańsk I5
Maksymilian WdowczykGdyńska Akademia Siatkówki5
Aleksander JuszczykTrefl S.A. Gdańsk I5
Filip FalkowskiTrefl Gdańsk SA III5
Jakub PotempaTrefl S.A. Gdańsk I5
Piotr WieruszewskiTrefl Gdańsk SA III5
Radosław PyzalskiGdyńska Akademia Siatkówki5
Aleksander DołotkoGdyńska Akademia Siatkówki5
Filip KozakiewiczTrefl Gdańsk SA III5
Dawid DobrolińskiGdyńska Akademia Siatkówki5
Kamil KrasińskiTrefl S.A. Gdańsk I5
Szymon JabłońskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Hubert FischerKaEmKa Starogard Gd.4
Sebastian SikoraTrefl Gdańsk SA III4
Gracjan BudzeńSPS Lębork4
Bartosz RajkowskiKaEmKa Starogard Gd.4
Jacek SchwochKaEmKa Starogard Gd.4
Aleksander RybakTrefl S.A. Gdańsk I4
Mateusz WąsikowskiTrefl Gdańsk SA III4
Stanisław RoszykUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Kamil KossewskiSPS Lębork4
Jakub TrawickiKaEmKa Starogard Gd.4
Piotr GurdzińskiTrefl Gdańsk SA II4
Igor WrzoskiewiczKaEmKa Starogard Gd.4
Stanisław MazolewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Patryk RodekTrefl Gdańsk SA II4
Paweł KondratowiczSPS Lębork4
Kacper SulichUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Mateusz WitkowskiTrefl Gdańsk SA II4
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia4
Mikołaj DrażbaGdyńska Akademia Siatkówki4
Jakub GąsiorowskiTrefl Gdańsk SA II4
Jan ParolKATS Alpat Gdynia4
Kacper KamerkaGdyńska Akademia Siatkówki4
Igor NurkiewiczTrefl Gdańsk SA II4
Michał PiliczewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Mateusz KowalczykKATS Alpat Gdynia4
Oliwier WiniarskiTrefl Gdańsk SA II4
Oskar PapieżKATS Alpat Gdynia4
Antoni RachwałKATS Alpat Gdynia4
Maksymilian GużyńskiGdyńska Akademia Siatkówki4
Oskar KurpińskiTrefl Gdańsk SA II4
Mateusz GruszkaTrefl Gdańsk SA II4
Igor GalińskiTrefl S.A. Gdańsk I4
Szymon GrucaTrefl Gdańsk SA III4
Oskar WoźnyTrefl S.A. Gdańsk I4
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.4
Jakub KoniecznyGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Paweł KawkaKaEmKa Starogard Gd.3
Marcel KicińskiTrefl Gdańsk SA III3
Cezary AnhaltKaEmKa Starogard Gd.3
Jakub KuczkowskiGdyńska Akademia Siatkówki3
Łukasz PiotrowiczTrefl Gdańsk SA III3
Igor PawlakGdyńska Akademia Siatkówki3
Max BelczewskiKaEmKa Starogard Gd.3
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia3
Aleksander JędrzejKATS Alpat Gdynia3
Kamil KurasTrefl Gdańsk SA III3
Franciszek KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Mateusz CencelekGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Bartłomiej PielakKaEmKa Starogard Gd.2
Jakub MatusiakTrefl Gdańsk SA II2
Filip HeinrichTrefl S.A. Gdańsk I2
Robert RzoskaKATS Alpat Gdynia2
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.2
Michał BuksakowskiGdyńska Akademia Siatkówki1
Hubert KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Miłosz TarakanKaEmKa Starogard Gd.1
Maciej NowakowskiKATS Alpat Gdynia1
Dawid LipińskiKATS Alpat Gdynia1
Paweł ManiszewskiKATS Alpat Gdynia1
Wiktor PaźKATS Alpat Gdynia1