Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Dawid Wutowicz SPS Lębork15
Łukasz Romaniuk SPS Lębork15
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II15
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II15
Wiktor CybulaSPS Lębork15
Jan SzymoniakSPS Lębork15
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II14
Ryszard SałataTrefl Gdańsk II14
Aleksander JuszczykTrefl Gdańsk II14
Kamil DoboszTrefl Gdańsk II14
Szymon PateckiTrefl Gdańsk II14
Jakub Romanowski SPS Lębork13
Jakub StencelSPS Lębork13
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk SA I13
Paweł Dolak Trefl Gdańsk SA I13
Marcel Szkodowski KaEmKa Starogard Gd.12
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk SA I12
Aleksander RybakTrefl Gdańsk II12
Jakub Goździelewski KaEmKa Starogard Gd.12
Maciej Burczyk KaEmKa Starogard Gd.12
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II12
Miłosz Prus KaEmKa Starogard Gd.12
Dominik FlorynKaEmKa Starogard Gd.12
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA I12
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk SA I12
Piotr KurasTrefl Gdańsk SA I12
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk SA I12
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk SA I11
Jakub Wacholc KaEmKa Starogard Gd.11
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk SA I11
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II11
Kajetan KopczyńskiKaEmKa Starogard Gd.11
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk SA I11
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork11
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork11
Hubert Rajkowski SPS Lębork11
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork11
Mateusz PankoGKS Stoczniowiec Gd.10
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork10
Bartosz Bielecki GKS Stoczniowiec Gd.10
Mateusz Kusznerczuk GKS Stoczniowiec Gd.10
Szymon NeumannGKS Stoczniowiec Gd.10
Adam MichalczukTrefl Gdańsk SA I10
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II9
Dominik Jażdżewski GKS Stoczniowiec Gd.9
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork9
Paweł LandowskiKaEmKa Starogard Gd.9
Antoni BudaKaEmKa Starogard Gd.9
Michał KwiatekGKS Stoczniowiec Gd.9
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork9
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II8
Michał CiokTrefl Gdańsk SA I8
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.8
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Starogard Gd.8
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk SA I8
Aliaksei NasevichGKS Stoczniowiec Gd.8
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork8
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork8
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA I7
Michał DalachKATS Alpat Gdynia7
Michał GrzybTrefl Gdańsk II7
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia7
Igor KustoszTrefl Gdańsk SA I7
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia7
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck7
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia7
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck7
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck7
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck7
Aleksander BaranUMKS JURAND Malbork6
Szymon KopowskiKaEmKa Starogard Gd.6
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia6
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck6
Paweł Boniaszczuk Trefl Gdańsk SA I6
Miłosz Figura SKS Starogard6
Marcel Gołąb SKS Starogard6
Dawid Murmiło SKS Starogard6
Maciej FeliksGKS Stoczniowiec Gd.6
Dawid Przewoźny SKS Starogard6
Mikołaj HebelMKS KORAB POSM Puck6
Mateusz Repetowski SKS Starogard6
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB POSM Puck6
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia6
Michał Ringwelski SKS Starogard6
Tomasz WiśniewskiSKS Starogard6
Maciej SchmidtMKS KORAB POSM Puck6
Oliwier LampkowskiGKS Stoczniowiec Gd.6
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork5
Jan BudziszKATS Alpat Gdynia5
Maciej ŚliwiakGKS Stoczniowiec Gd.5
Przemysław Marcinek GKS Stoczniowiec Gd.5
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck5
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia5
Mikołaj JuszczakGKS Stoczniowiec Gd.5
Dominik JastrzębskiSKS Starogard4
Szymon DrywaSPS Lębork4
Remigiusz DettlaffMKS KORAB POSM Puck4
Paweł JatkowskiKaEmKa Starogard Gd.3
Tymon NiedzielaSKS Starogard3
Paweł MuszyńskiKATS Alpat Gdynia3
Maciej JanowitzGKS Stoczniowiec Gd.2
Adrian SpacjerKaEmKa Starogard Gd.2
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.2
Antoni WińskiKaEmKa Starogard Gd.2
Filip RadosKaEmKa Starogard Gd.2
Filip SzczypiorowskiMKS KORAB POSM Puck2
Mateusz SchmidtMKS KORAB POSM Puck2
Wojciech OgińskiUMKS JURAND Malbork1
Karol KonkelGKS Stoczniowiec Gd.1
Korneliusz HirthMKS KORAB POSM Puck1