Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jan SzymoniakSPS Lębork15
Dawid Wutowicz SPS Lębork15
Łukasz Romaniuk SPS Lębork15
Wiktor CybulaSPS Lębork15
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk SA I13
Paweł Dolak Trefl Gdańsk SA I13
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II13
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II13
Jakub Romanowski SPS Lębork13
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II13
Jakub StencelSPS Lębork13
Ryszard SałataTrefl Gdańsk II12
Aleksander JuszczykTrefl Gdańsk II12
Kamil DoboszTrefl Gdańsk II12
Szymon PateckiTrefl Gdańsk II12
Dominik FlorynKaEmKa Starogard Gd.12
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA I12
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk SA I12
Piotr KurasTrefl Gdańsk SA I12
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk SA I12
Marcel Szkodowski KaEmKa Starogard Gd.12
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk SA I12
Jakub Goździelewski KaEmKa Starogard Gd.12
Maciej Burczyk KaEmKa Starogard Gd.12
Miłosz Prus KaEmKa Starogard Gd.12
Kajetan KopczyńskiKaEmKa Starogard Gd.11
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk SA I11
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork11
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork11
Hubert Rajkowski SPS Lębork11
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork11
Aleksander RybakTrefl Gdańsk II11
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk SA I11
Jakub Wacholc KaEmKa Starogard Gd.11
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II11
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk SA I11
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II10
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork10
Adam MichalczukTrefl Gdańsk SA I10
Bartosz Bielecki GKS Stoczniowiec Gd.9
Paweł LandowskiKaEmKa Starogard Gd.9
Mateusz Kusznerczuk GKS Stoczniowiec Gd.9
Antoni BudaKaEmKa Starogard Gd.9
Szymon NeumannGKS Stoczniowiec Gd.9
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork9
Mateusz PankoGKS Stoczniowiec Gd.9
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork9
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk SA I8
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork8
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork8
Michał KwiatekGKS Stoczniowiec Gd.8
Dominik Jażdżewski GKS Stoczniowiec Gd.8
Michał CiokTrefl Gdańsk SA I8
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.8
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Starogard Gd.8
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia7
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck7
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck7
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck7
Aliaksei NasevichGKS Stoczniowiec Gd.7
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck7
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA I7
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II7
Michał DalachKATS Alpat Gdynia7
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia7
Igor KustoszTrefl Gdańsk SA I7
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia7
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck6
Paweł Boniaszczuk Trefl Gdańsk SA I6
Mikołaj HebelMKS KORAB POSM Puck6
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia6
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB POSM Puck6
Maciej SchmidtMKS KORAB POSM Puck6
Oliwier LampkowskiGKS Stoczniowiec Gd.6
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II6
Aleksander BaranUMKS JURAND Malbork6
Michał GrzybTrefl Gdańsk II6
Szymon KopowskiKaEmKa Starogard Gd.6
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia6
Jan BudziszKATS Alpat Gdynia5
Miłosz Figura SKS Starogard5
Przemysław Marcinek GKS Stoczniowiec Gd.5
Marcel Gołąb SKS Starogard5
Maciej FeliksGKS Stoczniowiec Gd.5
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia5
Dawid Murmiło SKS Starogard5
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck5
Mikołaj JuszczakGKS Stoczniowiec Gd.5
Dawid Przewoźny SKS Starogard5
Mateusz Repetowski SKS Starogard5
Michał Ringwelski SKS Starogard5
Tomasz WiśniewskiSKS Starogard5
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork5
Szymon DrywaSPS Lębork4
Maciej ŚliwiakGKS Stoczniowiec Gd.4
Remigiusz DettlaffMKS KORAB POSM Puck4
Paweł JatkowskiKaEmKa Starogard Gd.3
Paweł MuszyńskiKATS Alpat Gdynia3
Dominik JastrzębskiSKS Starogard3
Antoni WińskiKaEmKa Starogard Gd.2
Filip RadosKaEmKa Starogard Gd.2
Filip SzczypiorowskiMKS KORAB POSM Puck2
Tymon NiedzielaSKS Starogard2
Mateusz SchmidtMKS KORAB POSM Puck2
Adrian SpacjerKaEmKa Starogard Gd.2
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.2
Korneliusz HirthMKS KORAB POSM Puck1
Wojciech OgińskiUMKS JURAND Malbork1
Karol KonkelGKS Stoczniowiec Gd.1
Maciej JanowitzGKS Stoczniowiec Gd.1