Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jakub Klimik SPS Lębork8
Hubert Rajkowski SPS Lębork8
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork8
Jan SzymoniakSPS Lębork8
Kosma Kowalski SPS Lębork7
Łukasz Romaniuk SPS Lębork7
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II6
Bartosz Czubaty SPS Lębork6
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk SA I6
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk SA I6
Konrad Bobrycki KATS Alpat Gdynia6
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia6
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk II6
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia6
Marcin SledzTrefl Gdańsk SA I6
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II6
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork6
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork6
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II6
Jakub Kujawa UMKS JURAND Malbork6
Piotr KurasTrefl Gdańsk II6
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork6
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II6
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork6
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork5
Krystian Mazur Trefl Gdańsk SA I5
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk SA I5
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk SA I5
Jakub Paterek UMKS JURAND Malbork5
Michał DalachKATS Alpat Gdynia5
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA I5
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork5
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia5
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II5
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II5
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia5
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Wiktor ObaraUMKS JURAND Malbork4
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk SA I4
Paweł Zblewski Trefl Gdańsk SA I4
Sebastian Szulim UMKS JURAND Malbork4
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II4
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia4
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA I4
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II4
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Przemysław Marcinek GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Filip Lemke GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Wojciech Ribicki SKS Starogard3
Jakub BruhnUKS Wilki Chwaszczyno3
Miłosz Figura SKS Starogard3
Norbert StankiewiczGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia3
Mikołaj JuszczakGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Jakub GawełSKS Starogard3
Dawid Wutowicz SPS Lębork3
Marcel Gołąb SKS Starogard3
Mateusz SkalskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Jakub Grajewski SKS Starogard3
Michał Kulpa Trefl Gdańsk II3
Dawid Murmiło SKS Starogard3
Damian Pankowski SKS Starogard3
Tytus NowikTrefl Gdańsk SA I3
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork3
Michał Ringwelski SKS Starogard3
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno3
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia3
Oliwier Konkel UKS Wilki Chwaszczyno3
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno3
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno3
Jakub Gajkowski SKS Starogard2
Szymon MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Jakub Goździelewski Trefl Gdańsk II2
Mateusz Repetowski SKS Starogard2
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia2
Konrad Czaja SPS Lębork2
Maksymilian WalkowiakGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia1
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno1
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork1
Patryk DomarusGKS Stoczniowiec Gdańsk1