Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jakub Klimik SPS Lębork11
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork11
Jan SzymoniakSPS Lębork11
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk10
Kosma Kowalski SPS Lębork10
Hubert Rajkowski SPS Lębork10
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk SA I10
Łukasz Romaniuk SPS Lębork10
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk SA I10
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk10
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk10
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk SA I9
Konrad Bobrycki KATS Alpat Gdynia9
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk SA I9
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk II9
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia9
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II9
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia9
Marcin SledzTrefl Gdańsk SA I9
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork9
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II9
Przemysław Marcinek GKS Stoczniowiec Gdańsk9
Jakub Kujawa UMKS JURAND Malbork9
Piotr KurasTrefl Gdańsk II9
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork9
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork9
Bartosz Czubaty SPS Lębork9
Norbert StankiewiczGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Mikołaj JuszczakGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Jakub Paterek UMKS JURAND Malbork8
Michał DalachKATS Alpat Gdynia8
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA I8
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II8
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia8
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II8
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II8
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork8
Paweł Zblewski Trefl Gdańsk SA I7
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork7
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia7
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA I7
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II7
Krystian Mazur Trefl Gdańsk SA I6
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia6
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk SA I6
Szymon MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk6
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II6
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork6
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia6
Filip Lemke GKS Stoczniowiec Gdańsk6
Wojciech Ribicki SKS Starogard5
Miłosz Figura SKS Starogard5
Jakub GawełSKS Starogard5
Dawid Wutowicz SPS Lębork5
Marcel Gołąb SKS Starogard5
Dawid Murmiło SKS Starogard5
Michał Ringwelski SKS Starogard5
Jakub Goździelewski Trefl Gdańsk II5
Konrad Czaja SPS Lębork5
Wiktor ObaraUMKS JURAND Malbork4
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia4
Jakub Grajewski SKS Starogard4
Sebastian Szulim UMKS JURAND Malbork4
Michał Kulpa Trefl Gdańsk II4
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II4
Mateusz Repetowski SKS Starogard4
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork4
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia4
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Jakub BruhnUKS Wilki Chwaszczyno3
Mateusz SkalskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Damian Pankowski SKS Starogard3
Tytus NowikTrefl Gdańsk SA I3
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia3
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno3
Szymon ŁąckiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Oliwier Konkel UKS Wilki Chwaszczyno3
Aliaksei NasevichGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno3
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno3
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Jakub Gajkowski SKS Starogard2
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia2
Patryk DomarusGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Maksymilian WalkowiakGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno1
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork1
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia1
Rafał Nalikowski GKS Stoczniowiec Gdańsk1