Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jakub Klimik SPS Lębork8
Hubert Rajkowski SPS Lębork8
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork8
Jan SzymoniakSPS Lębork8
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II7
Jakub Kujawa UMKS JURAND Malbork7
Piotr KurasTrefl Gdańsk II7
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork7
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II7
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork7
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II7
Kosma Kowalski SPS Lębork7
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk SA I7
Łukasz Romaniuk SPS Lębork7
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk SA I7
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk II7
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II7
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork7
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork6
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II6
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II6
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork6
Bartosz Czubaty SPS Lębork6
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk SA I6
Konrad Bobrycki KATS Alpat Gdynia6
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk SA I6
Jakub Paterek UMKS JURAND Malbork6
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia6
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia6
Marcin SledzTrefl Gdańsk SA I6
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA I6
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II5
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA I5
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork5
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia5
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk5
Przemysław Marcinek GKS Stoczniowiec Gdańsk5
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia5
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk5
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk5
Krystian Mazur Trefl Gdańsk SA I5
Paweł Zblewski Trefl Gdańsk SA I5
Michał DalachKATS Alpat Gdynia5
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia4
Filip Lemke GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Wiktor ObaraUMKS JURAND Malbork4
Norbert StankiewiczGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk SA I4
Mikołaj JuszczakGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Sebastian Szulim UMKS JURAND Malbork4
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II4
Tytus NowikTrefl Gdańsk SA I3
Michał Ringwelski SKS Starogard3
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork3
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno3
Oliwier Konkel UKS Wilki Chwaszczyno3
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia3
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno3
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno3
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Jakub BruhnUKS Wilki Chwaszczyno3
Wojciech Ribicki SKS Starogard3
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia3
Miłosz Figura SKS Starogard3
Szymon MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Jakub GawełSKS Starogard3
Mateusz SkalskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Dawid Wutowicz SPS Lębork3
Marcel Gołąb SKS Starogard3
Jakub Grajewski SKS Starogard3
Michał Kulpa Trefl Gdańsk II3
Dawid Murmiło SKS Starogard3
Damian Pankowski SKS Starogard3
Jakub Goździelewski Trefl Gdańsk II3
Mateusz Repetowski SKS Starogard2
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia2
Konrad Czaja SPS Lębork2
Jakub Gajkowski SKS Starogard2
Aliaksei NasevichGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Patryk DomarusGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Maksymilian WalkowiakGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia1
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno1
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork1