Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jakub Klimik SPS Lębork8
Hubert Rajkowski SPS Lębork8
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork8
Jan SzymoniakSPS Lębork8
Kosma Kowalski SPS Lębork7
Łukasz Romaniuk SPS Lębork7
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork6
Jakub Kujawa UMKS JURAND Malbork6
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork6
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork6
Bartosz Czubaty SPS Lębork6
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk SA I6
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk SA I6
Konrad Bobrycki KATS Alpat Gdynia6
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia6
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia6
Marcin SledzTrefl Gdańsk SA I6
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork6
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II5
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II5
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork5
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia5
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia5
Piotr KurasTrefl Gdańsk II5
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II5
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II5
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork5
Krystian Mazur Trefl Gdańsk SA I5
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk SA I5
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk SA I5
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk II5
Jakub Paterek UMKS JURAND Malbork5
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II5
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA I5
Michał DalachKATS Alpat Gdynia5
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia4
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA I4
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II4
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Przemysław Marcinek GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II4
Filip Lemke GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Wiktor ObaraUMKS JURAND Malbork4
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk SA I4
Paweł Zblewski Trefl Gdańsk SA I4
Sebastian Szulim UMKS JURAND Malbork4
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II4
Tytus NowikTrefl Gdańsk SA I3
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork3
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno3
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia3
Oliwier Konkel UKS Wilki Chwaszczyno3
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno3
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno3
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Jakub BruhnUKS Wilki Chwaszczyno3
Norbert StankiewiczGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia3
Mikołaj JuszczakGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Mateusz SkalskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Dawid Wutowicz SPS Lębork3
Mateusz Repetowski SKS Starogard2
Michał Ringwelski SKS Starogard2
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia2
Konrad Czaja SPS Lębork2
Wojciech Ribicki SKS Starogard2
Miłosz Figura SKS Starogard2
Jakub Gajkowski SKS Starogard2
Szymon MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Jakub GawełSKS Starogard2
Marcel Gołąb SKS Starogard2
Jakub Grajewski SKS Starogard2
Dawid Murmiło SKS Starogard2
Michał Kulpa Trefl Gdańsk II2
Damian Pankowski SKS Starogard2
Patryk DomarusGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Maksymilian WalkowiakGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia1
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno1
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork1
Jakub Goździelewski Trefl Gdańsk II1