Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA I2
Mateusz PankoGKS Stoczniowiec Gd.2
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk SA I2
Bartosz Bielecki GKS Stoczniowiec Gd.2
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk SA I2
Paweł Dolak Trefl Gdańsk SA I2
Mateusz Kusznerczuk GKS Stoczniowiec Gd.2
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk SA I2
Przemysław Marcinek GKS Stoczniowiec Gd.2
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk SA I2
Maciej FeliksGKS Stoczniowiec Gd.2
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA I2
Mikołaj JuszczakGKS Stoczniowiec Gd.2
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk SA I2
Szymon NeumannGKS Stoczniowiec Gd.2
Piotr KurasTrefl Gdańsk SA I2
Michał KwiatekGKS Stoczniowiec Gd.2
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk SA I2
Oliwier LampkowskiGKS Stoczniowiec Gd.2
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II1
Dominik Jażdżewski GKS Stoczniowiec Gd.1
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork1
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II1
Dawid Wutowicz SPS Lębork1
Aleksander BaranUMKS JURAND Malbork1
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk SA I1
Michał DalachKATS Alpat Gdynia1
Michał GrzybTrefl Gdańsk II1
Łukasz Romaniuk SPS Lębork1
Michał CiokTrefl Gdańsk SA I1
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia1
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II1
Jakub Romanowski SPS Lębork1
Igor KustoszTrefl Gdańsk SA I1
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia1
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II1
Wiktor CybulaSPS Lębork1
Jakub StencelSPS Lębork1
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk SA I1
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia1
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II1
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork1
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck1
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia1
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II1
Jan SzymoniakSPS Lębork1
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck1
Jan BudziszKATS Alpat Gdynia1
Ryszard SałataTrefl Gdańsk II1
Szymon DrywaSPS Lębork1
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck1
Aleksander JuszczykTrefl Gdańsk II1
Miłosz Figura SKS Starogard1
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck1
Kamil DoboszTrefl Gdańsk II1
Marcel Gołąb SKS Starogard1
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck1
Szymon PateckiTrefl Gdańsk II1
Dawid Murmiło SKS Starogard1
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck1
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork1
Dawid Przewoźny SKS Starogard1
Mikołaj HebelMKS KORAB POSM Puck1
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork1
Mateusz Repetowski SKS Starogard1
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB POSM Puck1
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork1
Michał Ringwelski SKS Starogard1
Remigiusz DettlaffMKS KORAB POSM Puck1
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork1
Tomasz WiśniewskiSKS Starogard1
Maciej SchmidtMKS KORAB POSM Puck1
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork1