Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk SA I9
Łukasz Romaniuk SPS Lębork8
Wiktor CybulaSPS Lębork8
Jan SzymoniakSPS Lębork8
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk SA I8
Bartosz Bielecki GKS Stoczniowiec Gd.8
Paweł Dolak Trefl Gdańsk SA I8
Mateusz Kusznerczuk GKS Stoczniowiec Gd.8
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork8
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork8
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk SA I8
Szymon NeumannGKS Stoczniowiec Gd.8
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork8
Mateusz PankoGKS Stoczniowiec Gd.8
Dawid Wutowicz SPS Lębork8
Jakub Goździelewski KaEmKa Starogard Gd.7
Maciej Burczyk KaEmKa Starogard Gd.7
Jakub StencelSPS Lębork7
Mateusz SiwikTrefl Gdańsk SA I7
Miłosz Prus KaEmKa Starogard Gd.7
Dominik FlorynKaEmKa Starogard Gd.7
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk SA I7
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA I7
Piotr KurasTrefl Gdańsk SA I7
Michał KwiatekGKS Stoczniowiec Gd.7
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork7
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA I7
Dominik Jażdżewski GKS Stoczniowiec Gd.7
Wiktor KossmannTrefl Gdańsk SA I7
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk SA I6
Jakub Romanowski SPS Lębork6
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II6
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II6
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork6
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck6
Ryszard SałataTrefl Gdańsk II6
Kajetan KopczyńskiKaEmKa Starogard Gd.6
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck6
Aliaksei NasevichGKS Stoczniowiec Gd.6
Antoni BudaKaEmKa Starogard Gd.6
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck6
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork6
Szymon PateckiTrefl Gdańsk II6
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork6
Mikołaj HebelMKS KORAB POSM Puck6
Marcel Szkodowski KaEmKa Starogard Gd.6
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork6
Jakub Wacholc KaEmKa Starogard Gd.6
Oliwier LampkowskiGKS Stoczniowiec Gd.6
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II6
Michał DalachKATS Alpat Gdynia5
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia5
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia5
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II5
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia5
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II5
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck5
Aleksander JuszczykTrefl Gdańsk II5
Miłosz Figura SKS Starogard5
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck5
Kamil DoboszTrefl Gdańsk II5
Marcel Gołąb SKS Starogard5
Przemysław Marcinek GKS Stoczniowiec Gd.5
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk SA I5
Dawid Murmiło SKS Starogard5
Adam MichalczukTrefl Gdańsk SA I5
Dawid Przewoźny SKS Starogard5
Mikołaj JuszczakGKS Stoczniowiec Gd.5
Mateusz Repetowski SKS Starogard5
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB POSM Puck5
Michał Ringwelski SKS Starogard5
Tomasz WiśniewskiSKS Starogard5
Maciej SchmidtMKS KORAB POSM Puck5
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II5
Aleksander BaranUMKS JURAND Malbork5
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Starogard Gd.5
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II5
Aleksander RybakTrefl Gdańsk II4
Igor KustoszTrefl Gdańsk SA I4
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia4
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia4
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia4
Maciej ŚliwiakGKS Stoczniowiec Gd.4
Jan BudziszKATS Alpat Gdynia4
Paweł LandowskiKaEmKa Starogard Gd.4
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck4
Maciej FeliksGKS Stoczniowiec Gd.4
Hubert Rajkowski SPS Lębork4
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork4
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.4
Dominik JastrzębskiSKS Starogard3
Michał GrzybTrefl Gdańsk II3
Michał CiokTrefl Gdańsk SA I3
Paweł Boniaszczuk Trefl Gdańsk SA I3
Szymon DrywaSPS Lębork3
Remigiusz DettlaffMKS KORAB POSM Puck3
Mateusz SchmidtMKS KORAB POSM Puck2
Tymon NiedzielaSKS Starogard2
Szymon KopowskiKaEmKa Starogard Gd.1
Paweł JatkowskiKaEmKa Starogard Gd.1
Antoni WińskiKaEmKa Starogard Gd.1
Filip SzczypiorowskiMKS KORAB POSM Puck1
Korneliusz HirthMKS KORAB POSM Puck1
Wojciech OgińskiUMKS JURAND Malbork1
Filip RadosKaEmKa Starogard Gd.1
Karol KonkelGKS Stoczniowiec Gd.1
Paweł MuszyńskiKATS Alpat Gdynia1