Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jakub Klimik SPS Lębork6
Hubert Rajkowski SPS Lębork6
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork6
Jan SzymoniakSPS Lębork6
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork6
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork6
Jakub Kujawa UMKS JURAND Malbork6
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork6
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork6
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II5
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork5
Krystian Mazur Trefl Gdańsk SA I5
Kosma Kowalski SPS Lębork5
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk SA I5
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk SA I5
Łukasz Romaniuk SPS Lębork5
Konrad Bobrycki KATS Alpat Gdynia5
Jakub Paterek UMKS JURAND Malbork5
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia5
Janusz Wrycza Trefl Gdańsk II5
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II5
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia5
Marcin SledzTrefl Gdańsk SA I5
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II5
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II5
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork5
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia5
Piotr KurasTrefl Gdańsk II5
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II5
Bartosz Czubaty SPS Lębork4
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Wiktor ObaraUMKS JURAND Malbork4
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk4
Cezary Trepczyk Trefl Gdańsk SA I4
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk SA I4
Paweł Zblewski Trefl Gdańsk SA I4
Sebastian Szulim UMKS JURAND Malbork4
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II4
Michał DalachKATS Alpat Gdynia4
Jan Stefan HaldorsenTrefl Gdańsk SA I4
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia4
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II4
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II4
Przemysław Marcinek GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia4
Filip Lemke GKS Stoczniowiec Gdańsk4
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno3
Jakub BruhnUKS Wilki Chwaszczyno3
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia3
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk SA I3
Norbert StankiewiczGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Mikołaj JuszczakGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Mateusz SkalskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork3
Igor Bogucki Trefl Gdańsk SA I3
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno3
Oliwier Konkel UKS Wilki Chwaszczyno3
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno3
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno3
Wojciech Ribicki SKS Starogard2
Miłosz Figura SKS Starogard2
Jakub Gajkowski SKS Starogard2
Szymon MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Jakub GawełSKS Starogard2
Dawid Wutowicz SPS Lębork2
Marcel Gołąb SKS Starogard2
Jakub Grajewski SKS Starogard2
Michał Kulpa Trefl Gdańsk II2
Dawid Murmiło SKS Starogard2
Damian Pankowski SKS Starogard2
Tytus NowikTrefl Gdańsk SA I2
Mateusz Repetowski SKS Starogard2
Michał Ringwelski SKS Starogard2
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia2
Konrad Czaja SPS Lębork2
Maksymilian WalkowiakGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia1
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno1
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork1
Jakub Goździelewski Trefl Gdańsk II1
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia1
Patryk DomarusGKS Stoczniowiec Gdańsk1