Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk19
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk19
Mateusz ŻakUKS Suchanik Gdańsk19
Piotr KurasTrefl SA Gdańsk I17
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.17
Iaroslav SinitskiiTrefl SA Gdańsk I17
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.17
Adam WyrzykowskiTrefl SA Gdańsk I17
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.17
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk17
Damian BreszkaTrefl SA Gdańsk I17
Paweł JasnochTrefl SA Gdańsk I17
Jakub JeżewskiTrefl SA Gdańsk I17
Wiktor CybulaSPS Lębork16
Jakub StencelSPS Lębork16
Jan WilmaSPS Lębork16
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB Puck16
Aleksander KucharczykMKS KORAB Puck16
Eryk KwidzinskiMKS KORAB Puck16
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk16
Jan KortasMKS KORAB Puck16
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.16
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.15
Antoni BudaUKS SET Starogard Gd.15
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk15
Jakub ŁańcuckiUKS Suchanik Gdańsk15
Oskar Konkel UKS w Jastarni14
Michał GrzybTrefl SA Gdańsk II14
Marcel KapuścińskiTrefl SA Gdańsk II14
Maciej HincaSPS Lębork14
Filip HeinrichTrefl SA Gdańsk II14
Aleksander JuszczykTrefl SA Gdańsk II14
Maksymilian KomorowskiSPS Lębork14
Karol ZarembaUKS w Jastarni14
Szymon KoszczyńskiTrefl SA Gdańsk II14
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk II14
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk II14
Maciej Gliniecki Trefl SA Gdańsk I14
Mateusz KlimczukMKS KORAB Puck14
Kacper KlamrowskiSPS Lębork13
Michał PilczewskiUKS Suchanik Gdańsk13
Mateusz MachMKS KORAB Puck13
Dawid KwaśniakUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia12
Szymon KwiatekUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Kacper Macheta UKS w Jastarni12
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia12
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni12
Antoni SirockiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Stanisław KohnkeUKS w Jastarni12
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia12
Paweł BuddaUKS w Jastarni12
Damian Dąbrowski UKS w Jastarni12
Dominik Dąbrowski UKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Dawid BulczakSPS Lębork11
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk II11
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.11
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk II11
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.11
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.11
Szymon KopowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.11
Bartłomiej PotrykusTrefl SA Gdańsk I11
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia10
Filip SzczypiorowskiMKS KORAB Puck10
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia10
Jędrzej MigasUKS Jasieniak Gdańsk10
Konrad DługiUKS w Jastarni10
Adam GolakUKS Jasieniak Gdańsk10
Michał LitorowiczUKS Jasieniak Gdańsk10
Dawid LitzbarskiUKS Wilki Chwaszczyno10
Ryszard SałataUKS Jasieniak Gdańsk10
Wiktor SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk10
Maciej ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno10
Łukasz ZawadzkiUKS Wilki Chwaszczyno10
Szymon JabłońskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.9
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB Puck9
Szymon MłyńskiUKS Wilki Chwaszczyno8
Filip RadosUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.8
Adrian SpacjerUKS SET Starogard Gd.8
Tymon JezionekUKS Suchanik Gdańsk8
Jan FilipiakUKS Wilki Chwaszczyno8
Jakub StanuchSPS Lębork8
Wiktor ŁobodaUKS Jasieniak Gdańsk8
Maciej Burczyk UKS SET Starogard Gd.8
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Jakub JankowskiTrefl SA Gdańsk I7
Dominik FlorynKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.7
Mikołaj PrzybyszewskiUKS Suchanik Gdańsk7
Krystian WalkowskiUKS Suchanik Gdańsk7
Hubert KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.7
Jakub ZaborowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.7
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.7
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.7
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk7
Gracjan BudzeńSPS Lębork6
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Krzysztof PreinlKATS Alpat Gdynia6
Paweł MuszyńskiKATS Alpat Gdynia6
Oliwier GurdzińskiTrefl SA Gdańsk II6
Daniel RiggaMKS KORAB Puck6
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Szymon FreibergUKS Wilki Chwaszczyno6
Maciej HaazaUKS Wilki Chwaszczyno6
Adrian RumUKS Wilki Chwaszczyno6
Jan SulżyckiUKS Wilki Chwaszczyno6
Paweł JatkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Fabian CybulaUKS SET Starogard Gd.5
Mateusz SkotnickiKATS Alpat Gdynia5
Tymon NiedzielaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.5
Bartosz CudnikUKS Suchanik Gdańsk5
Antoni WalkiewiczKATS Alpat Gdynia4
Szymon ArciemiukTrefl SA Gdańsk II4
Oskar StawskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Maksymilian FelińskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Krzysztof RocławskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Kacper PiekarzKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.3
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk3
Cezary PajczSPS Lębork3
Szymon DrywaSPS Lębork3
Lucjan GrabanUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Ziemowit StachTrefl SA Gdańsk I2
Igor Winszczyk UKS w Jastarni2
Dominik WołyniecUKS w Jastarni2
Szymon BrzozowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Jan MichalewiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Remigiusz BazarnikMKS KORAB Puck1
Szymon NeumannUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.1
Franciszek KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.1
Maciej SzmidtMKS KORAB Puck1
Piotr GurdzińskiUKS Jasieniak Gdańsk1
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Szymon DejaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1