Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Dawid KarasińskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno12
Marcel KapuścińskiTrefl SA Gdańsk I12
Artur KleinGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno12
Dominik Dąbrowski UKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Jakub MendalkaTrefl SA Gdańsk I12
Karol KonkelGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno12
Szymon JabłońskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Ryszard SałataTrefl SA Gdańsk I12
Dawid KwaśniakUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Kacper KropaczGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno12
Szymon KwiatekUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Aleksander JuszczykTrefl SA Gdańsk I12
Antoni SirockiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Michał MłynarskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno12
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Aleksander RybakTrefl SA Gdańsk I12
Kacper KamerkaGdyńska Akademia Siatkówki12
Maciej ŚliwiakGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno12
Maksymilian GużyńskiGdyńska Akademia Siatkówki12
Radosław PyzalskiGdyńska Akademia Siatkówki12
Mateusz WitkowskiGdyńska Akademia Siatkówki12
Bartłomiej PotrykusTrefl SA Gdańsk I12
Franciszek KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.11
Kamil DoboszTrefl SA Gdańsk I11
Mikołaj DrażbaGdyńska Akademia Siatkówki11
Michał BuksakowskiGdyńska Akademia Siatkówki11
Maksymilian WdowczykGdyńska Akademia Siatkówki11
Michał GrzybTrefl SA Gdańsk I10
Maksymilian WalkowiakGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno10
Marcin GrabowskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno10
Filip FalkowskiTrefl SA Gdańsk II9
Igor NurkiewiczTrefl SA Gdańsk II9
Gracjan BudzeńSPS Lębork9
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk9
Jan WilmaSPS Lębork9
Adam GolakUKS Jasieniak Gdańsk9
Kamil HrycykSPS Lębork9
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk9
Kacper MaklesSPS Lębork9
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk9
Ignacy PartykaSPS Lębork9
Wiktor SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk9
Oskar StawskiUKS Jasieniak Gdańsk9
Paweł BuddaUKS w Jastarni 9
Kamil CyrnyGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno9
Michał LitorowiczTrefl SA Gdańsk II9
Szymon ArciemiukUKS Jasieniak Gdańsk9
Karol ZarembaUKS w Jastarni 9
Olivier GajewskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno9
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk II9
Konrad DługiUKS w Jastarni 9
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk II9
Stanisław KohnkeUKS w Jastarni 8
Jakub KowalskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno8
Filip HeinrichTrefl SA Gdańsk I8
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk II8
Szymon PateckiTrefl SA Gdańsk I8
Tomasz ZarzyckiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.8
Oliwier WiniarskiTrefl SA Gdańsk II7
Szymon DrywaSPS Lębork7
Tadeusz BaranowskiUKS w Jastarni 7
Kamil KossewskiSPS Lębork7
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk II7
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Starogard Gd.6
Paweł LandowskiKaEmKa Starogard Gd.6
Piotr PokrzywnickiUKS Suchanik Gdańsk6
Filip RadosKaEmKa Starogard Gd.6
Marcel KicińskiTrefl SA Gdańsk II6
Miłosz SandachUKS Suchanik Gdańsk6
Kacper PiekarzKaEmKa Starogard Gd.6
Maksymilian GawlikKaEmKa Starogard Gd.6
Szymon KoszczyńskiTrefl SA Gdańsk I6
Maciej PuksztaGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno6
Piotr GurdzińskiUKS Jasieniak Gdańsk6
Paweł SzeflerUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Bartosz CudnikUKS Suchanik Gdańsk6
Tymon JezionekUKS Suchanik Gdańsk6
Jakub ZaborowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Michał PiliczewskiUKS Suchanik Gdańsk6
Piotr WieruszewskiUKS Jasieniak Gdańsk6
Julian GalubaGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno6
Jakub BilewskiUKS Suchanik Gdańsk6
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.6
Oliwier Dąbrowski UKS w Jastarni 6
Krystian WolskiUKS w Jastarni 5
Antoni KohnkeUKS w Jastarni 5
Jakub GąsiorowskiTrefl SA Gdańsk II5
Kamil CelerKaEmKa Starogard Gd.5
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.5
Kacper FormellaSPS Lębork5
Stanisław BanaszkiewiczGdyńska Akademia Siatkówki5
Mikołaj PrzybyszewskiUKS Suchanik Gdańsk5
Tymoteusz BorowskiUKS Suchanik Gdańsk5
Stanisław MazolewskiUKS Suchanik Gdańsk4
Mateusz ŻurniewiczUKS Suchanik Gdańsk4
Oskar KuczmarskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno4
Karol BronkSPS Lębork4
Paweł JatkowskiKaEmKa Starogard Gd.4
Damian Dąbrowski UKS w Jastarni 3
Tymon ŻurawskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Tymoteusz SmolińskiGdyńska Akademia Siatkówki3
Dawid DobrolińskiGdyńska Akademia Siatkówki3
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk2
Aleksander DołotkoGdyńska Akademia Siatkówki2
Patryk BaranowskiUKS Suchanik Gdańsk2
Jakub IwanickiUKS Suchanik Gdańsk1
Kacper StępieńUKS Suchanik Gdańsk1
Jakub LiberaGdyńska Akademia Siatkówki1
Damian ZiółekKaEmKa Starogard Gd.1
Milan JaśkiewiczGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno1