Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Bartosz UrbańskiUKS Jasieniak Gdańsk12
Oskar StawskiUKS Jasieniak Gdańsk12
Wiktor AszykUKS Jasieniak Gdańsk12
Franciszek KłosowskiUKS Jasieniak Gdańsk12
Jakub GąsiorowskiTrefl SA Gdańsk I11
Jakub TymińskiTrefl SA Gdańsk II11
Piotr WieruszewskiTrefl SA Gdańsk I11
Arkadiusz WlazłyTrefl SA Gdańsk II11
Hubert FischerKaEmKa Starogard Gd.11
Paweł KawkaKaEmKa Starogard Gd.11
Marcin PtaszyńskiTrefl SA Gdańsk I11
Bartosz RajkowskiKaEmKa Starogard Gd.11
Marcel SchadachTrefl SA Gdańsk I11
Maks BelczewskiKaEmKa Starogard Gd.11
Paweł KollekMKS KORAB POSM Puck11
Stanisław UrbanTrefl SA Gdańsk I11
Szymon GrucaTrefl SA Gdańsk II11
Wojciech MichalewskiMKS KORAB POSM Puck11
Igor WrzoskiewiczKaEmKa Starogard Gd.11
Maciej StacheckiMKS KORAB POSM Puck11
Sebastian SikoraTrefl SA Gdańsk II11
Michał DargaMKS KORAB POSM Puck11
Łukasz PiotrowiczTrefl SA Gdańsk II11
Nikodem BrzoskowskiTrefl SA Gdańsk II11
Marcel HukTrefl SA Gdańsk II11
Filip FalkowskiTrefl SA Gdańsk I11
Jan StadnickiGKS Stoczniowiec10
Mieszko HoppePTPS Człuchów10
Jakub PenconekSPS Lębork10
Franciszek Dąbrowski GKS Stoczniowiec10
Jakub ProndzinskiPTPS Człuchów10
Jacek GerlachGKS Stoczniowiec10
Filip RutkowskiPTPS Człuchów10
Filip KozakiewiczTrefl SA Gdańsk I10
Kosma JezionekGKS Stoczniowiec10
Szymon StoltmannPTPS Człuchów10
Mikołaj Szada-BorzyszkowskiPTPS Człuchów10
Kamil KurasTrefl SA Gdańsk II10
Kamil KossewskiSPS Lębork10
Dawid ŁapigrowskiSPS Lębork10
Dawid HincaSPS Lębork10
Julian JanczakSPS Lębork10
Artur KuleszaGKS Stoczniowiec10
Szymon NeubauerSPS Lębork10
Michał PączekGKS Stoczniowiec10
Antoni StadnickiGKS Stoczniowiec10
Marcel BiernikowiczPTPS Człuchów10
Bartosz ŚwierczewskiTrefl SA Gdańsk II9
Jakub OpalińskiUKS Jasieniak Gdańsk9
Igor NurkiewiczTrefl SA Gdańsk I9
Aleksander FlisikowskiSKS Starogard Gd.9
Fabian BielangSKS Starogard Gd.9
Michał BarbachowskiMKS KORAB POSM Puck9
Konrad KaczmarekSKS Starogard Gd.9
Oskar ReimusSKS Starogard Gd.9
Filip WitczakSKS Starogard Gd.9
Szymon MarciniakUKS Jasieniak Gdańsk9
Maciej KoronaUKS Jasieniak Gdańsk9
Radosław BaranowskiPTPS Człuchów9
Mateusz SkierkowskiTrefl SA Gdańsk II9
Marcel KicińskiTrefl SA Gdańsk I8
Adam PotempaTrefl SA Gdańsk I8
Mateusz BieniekGKS Stoczniowiec8
Tomasz KropkowskaSKS Starogard Gd.8
Mateusz WąsikowskiTrefl SA Gdańsk I8
Jakub TrawickiKaEmKa Starogard Gd.8
Paweł GągorowskiKaEmKa Starogard Gd.8
Borys CiskowskiMKS KORAB POSM Puck8
Mikołaj KierkowskiUKS Jasieniak Gdańsk7
Szymon ElertPTPS Człuchów7
Jakub FilosekUKS Jedynka Bytów7
Arkadiusz MalekUKS Jedynka Bytów7
Łukasz MalekUKS Jedynka Bytów7
Wojciech WachnikPTPS Człuchów7
Olaf MaliszewskiUKS Jedynka Bytów7
Wojciech WojtaszczykPTPS Człuchów7
Dawid MikołajczakUKS Jedynka Bytów7
Szymon MortasUKS Jedynka Bytów7
Piotr GrudzińskiTrefl SA Gdańsk I7
Krzysztof ZadwornyUKS Jedynka Bytów7
Antoni DudekMKS KORAB POSM Puck7
Bartłomiej PielakKaEmKa Starogard Gd.7
Karol OkoniewskiSPS Lębork6
Jakub TrederUKS Jasieniak Gdańsk6
Kacper EliasKaEmKa Starogard Gd.6
Remigius KrepelMKS KORAB POSM Puck6
Adam SaidowskiKaEmKa Starogard Gd.6
Jakub StąsiekUKS Jasieniak Gdańsk6
Antoni AleksandrowiczUKS Jasieniak Gdańsk6
Kacper OkoniewskiSPS Lębork6
Paweł BiałyGKS Stoczniowiec5
Nikodem BrzezińskiKaEmKa Starogard Gd.5
Bartosz KowalskiUKS Jedynka Bytów5
Maciej ŚwierczyńskiUKS Jedynka Bytów5
Michał Dąbrowski UKS Jasieniak Gdańsk5
Miłosz TarakanKaEmKa Starogard Gd.5
Kacper SinickiSKS Starogard Gd.5
Cezary AnhaltKaEmKa Starogard Gd.5
Nikodem ŻyjewskiSKS Starogard Gd.5
Łukasz DmuchGKS Stoczniowiec5
Michał KursaKaEmKa Starogard Gd.5
Dominik ZemburaSKS Starogard Gd.5
Bartosz GóraUKS Jedynka Bytów4
Mateusz LandsbergKaEmKa Starogard Gd.4
Kamil KaszubaSKS Starogard Gd.3
Nikodem FrygaKaEmKa Starogard Gd.3
Wilhelm WilczyńskiGKS Stoczniowiec2
Oskar EliasKaEmKa Starogard Gd.2
Franciszek PolekPTPS Człuchów1
Tomasz KiszkurnoTrefl SA Gdańsk II1