Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Kacper KamerkaGdyńska Akademia Siatkówki19
Maksymilian GużyńskiGdyńska Akademia Siatkówki19
Radosław PyzalskiGdyńska Akademia Siatkówki19
Mateusz WitkowskiGdyńska Akademia Siatkówki19
Antoni SirockiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.18
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.18
Michał BuksakowskiGdyńska Akademia Siatkówki18
Maksymilian WdowczykGdyńska Akademia Siatkówki18
Maciej ŚliwiakGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno18
Dominik Dąbrowski UKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.18
Karol KonkelGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno18
Szymon JabłońskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.18
Dawid KwaśniakUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.18
Szymon KwiatekUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.18
Michał MłynarskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno17
Mikołaj DrażbaGdyńska Akademia Siatkówki17
Dawid KarasińskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno17
Aleksander RybakTrefl SA Gdańsk I16
Marcin GrabowskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno16
Bartłomiej PotrykusTrefl SA Gdańsk I16
Marcel KapuścińskiTrefl SA Gdańsk I16
Ryszard SałataTrefl SA Gdańsk I16
Aleksander JuszczykTrefl SA Gdańsk I16
Kamil DoboszTrefl SA Gdańsk I15
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk15
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk15
Wiktor SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk15
Maksymilian WalkowiakGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno15
Oskar StawskiUKS Jasieniak Gdańsk15
Michał LitorowiczTrefl SA Gdańsk II15
Szymon ArciemiukUKS Jasieniak Gdańsk15
Paweł BuddaUKS w Jastarni 15
Karol ZarembaUKS w Jastarni 15
Konrad DługiUKS w Jastarni 15
Filip FalkowskiTrefl SA Gdańsk II15
Artur KleinGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno15
Igor NurkiewiczTrefl SA Gdańsk II15
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk15
Adam GolakUKS Jasieniak Gdańsk14
Kamil CyrnyGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno14
Jakub MendalkaTrefl SA Gdańsk I14
Stanisław KohnkeUKS w Jastarni 14
Kacper KropaczGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno14
Tadeusz BaranowskiUKS w Jastarni 13
Paweł LandowskiKaEmKa Starogard Gd.13
Oliwier WiniarskiTrefl SA Gdańsk II13
Kacper PiekarzKaEmKa Starogard Gd.13
Maksymilian GawlikKaEmKa Starogard Gd.13
Piotr GurdzińskiUKS Jasieniak Gdańsk12
Szymon PateckiTrefl SA Gdańsk I12
Tymon JezionekUKS Suchanik Gdańsk12
Jakub ZaborowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Michał PiliczewskiUKS Suchanik Gdańsk12
Piotr WieruszewskiUKS Jasieniak Gdańsk12
Jakub BilewskiUKS Suchanik Gdańsk12
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.12
Filip RadosKaEmKa Starogard Gd.12
Franciszek KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Kamil CelerKaEmKa Starogard Gd.12
Filip HeinrichTrefl SA Gdańsk I12
Kamil HrycykSPS Lębork11
Bartosz CudnikUKS Suchanik Gdańsk11
Ignacy PartykaSPS Lębork11
Mikołaj PrzybyszewskiUKS Suchanik Gdańsk11
Olivier GajewskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno11
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk II11
Julian GalubaGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno11
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk II11
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk II11
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Starogard Gd.11
Marcel KicińskiTrefl SA Gdańsk II11
Miłosz SandachUKS Suchanik Gdańsk11
Gracjan BudzeńSPS Lębork11
Jan WilmaSPS Lębork11
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.10
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk II10
Oliwier Dąbrowski UKS w Jastarni 10
Michał GrzybTrefl SA Gdańsk I10
Jakub GąsiorowskiTrefl SA Gdańsk II10
Maciej PuksztaGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno9
Kamil KossewskiSPS Lębork9
Kacper MaklesSPS Lębork9
Tomasz ZarzyckiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.9
Jakub KowalskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno9
Stanisław MazolewskiUKS Suchanik Gdańsk9
Mateusz ŻurniewiczUKS Suchanik Gdańsk9
Szymon KoszczyńskiTrefl SA Gdańsk I8
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk8
Tymoteusz BorowskiUKS Suchanik Gdańsk8
Antoni KohnkeUKS w Jastarni 8
Paweł SzeflerUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.7
Kacper FormellaSPS Lębork7
Piotr PokrzywnickiUKS Suchanik Gdańsk7
Szymon DrywaSPS Lębork7
Karol BronkSPS Lębork6
Tymon ŻurawskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno6
Stanisław BanaszkiewiczGdyńska Akademia Siatkówki6
Paweł JatkowskiKaEmKa Starogard Gd.6
Tymoteusz SmolińskiGdyńska Akademia Siatkówki5
Patryk BaranowskiUKS Suchanik Gdańsk5
Krystian WolskiUKS w Jastarni 5
Damian Dąbrowski UKS w Jastarni 5
Dawid DobrolińskiGdyńska Akademia Siatkówki4
Antoni WińskiKaEmKa Starogard Gd.4
Oskar KuczmarskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno4
Aleksander DołotkoGdyńska Akademia Siatkówki3
Jakub LiberaGdyńska Akademia Siatkówki3
Milan JaśkiewiczGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Hubert FischerKaEmKa Starogard Gd.2
Kacper StępieńUKS Suchanik Gdańsk1
Fabian PeikowskiKaEmKa Starogard Gd.1
Damian ZiółekKaEmKa Starogard Gd.1
Jakub IwanickiUKS Suchanik Gdańsk1
Bartosz RajkowskiKaEmKa Starogard Gd.1
Wiktor GodlewskiKaEmKa Starogard Gd.1