Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk19
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk19
Damian BreszkaTrefl SA Gdańsk I19
Mateusz ŻakUKS Suchanik Gdańsk19
Paweł JasnochTrefl SA Gdańsk I19
Jakub JeżewskiTrefl SA Gdańsk I19
Piotr KurasTrefl SA Gdańsk I19
Iaroslav SinitskiiTrefl SA Gdańsk I19
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.19
Adam WyrzykowskiTrefl SA Gdańsk I19
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.19
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.19
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB Puck18
Aleksander KucharczykMKS KORAB Puck18
Eryk KwidzinskiMKS KORAB Puck18
Jan KortasMKS KORAB Puck18
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.18
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.17
Antoni BudaUKS SET Starogard Gd.17
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk17
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk II16
Jan WilmaSPS Lębork16
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk II16
Maciej Gliniecki Trefl SA Gdańsk I16
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk16
Mateusz KlimczukMKS KORAB Puck16
Wiktor CybulaSPS Lębork16
Michał GrzybTrefl SA Gdańsk II16
Jakub StencelSPS Lębork16
Marcel KapuścińskiTrefl SA Gdańsk II16
Filip HeinrichTrefl SA Gdańsk II16
Aleksander JuszczykTrefl SA Gdańsk II16
Szymon KoszczyńskiTrefl SA Gdańsk II16
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk15
Jakub ŁańcuckiUKS Suchanik Gdańsk15
Mateusz MachMKS KORAB Puck14
Oskar Konkel UKS w Jastarni14
Maciej HincaSPS Lębork14
Maksymilian KomorowskiSPS Lębork14
Karol ZarembaUKS w Jastarni14
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.13
Michał PilczewskiUKS Suchanik Gdańsk13
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.13
Szymon KopowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.13
Bartłomiej PotrykusTrefl SA Gdańsk I13
Kacper KlamrowskiSPS Lębork13
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.13
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk II13
Michał LitorowiczUKS Jasieniak Gdańsk12
Ryszard SałataUKS Jasieniak Gdańsk12
Wiktor SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk12
Dominik Dąbrowski UKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Dawid KwaśniakUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Filip SzczypiorowskiMKS KORAB Puck12
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia12
Szymon KwiatekUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia12
Kacper Macheta UKS w Jastarni12
Antoni SirockiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.12
Stanisław KohnkeUKS w Jastarni12
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni12
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk II12
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia12
Paweł BuddaUKS w Jastarni12
Damian Dąbrowski UKS w Jastarni12
Jędrzej MigasUKS Jasieniak Gdańsk12
Adam GolakUKS Jasieniak Gdańsk12
Dawid BulczakSPS Lębork11
Dawid LitzbarskiUKS Wilki Chwaszczyno10
Maciej ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno10
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Łukasz ZawadzkiUKS Wilki Chwaszczyno10
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB Puck10
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia10
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia10
Konrad DługiUKS w Jastarni10
Wiktor ŁobodaUKS Jasieniak Gdańsk9
Maciej Burczyk UKS SET Starogard Gd.9
Szymon JabłońskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.9
Dominik FlorynKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.9
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.9
Paweł JatkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Szymon MłyńskiUKS Wilki Chwaszczyno8
Jakub JankowskiTrefl SA Gdańsk I8
Filip RadosUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.8
Adrian SpacjerUKS SET Starogard Gd.8
Tymon JezionekUKS Suchanik Gdańsk8
Jan FilipiakUKS Wilki Chwaszczyno8
Jakub StanuchSPS Lębork8
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.7
Tymon NiedzielaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.7
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk7
Mikołaj PrzybyszewskiUKS Suchanik Gdańsk7
Krystian WalkowskiUKS Suchanik Gdańsk7
Hubert KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.7
Oliwier GurdzińskiTrefl SA Gdańsk II7
Jakub ZaborowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.7
Daniel RiggaMKS KORAB Puck7
Maciej HaazaUKS Wilki Chwaszczyno6
Adrian RumUKS Wilki Chwaszczyno6
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk6
Jan SulżyckiUKS Wilki Chwaszczyno6
Fabian CybulaUKS SET Starogard Gd.6
Gracjan BudzeńSPS Lębork6
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Krzysztof PreinlKATS Alpat Gdynia6
Paweł MuszyńskiKATS Alpat Gdynia6
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Szymon ArciemiukTrefl SA Gdańsk II6
Szymon FreibergUKS Wilki Chwaszczyno6
Oskar StawskiUKS Jasieniak Gdańsk5
Bartosz CudnikUKS Suchanik Gdańsk5
Mateusz SkotnickiKATS Alpat Gdynia5
Maksymilian FelińskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Krzysztof RocławskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Kacper PiekarzKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Antoni WalkiewiczKATS Alpat Gdynia4
Szymon DrywaSPS Lębork3
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk3
Cezary PajczSPS Lębork3
Dominik WołyniecUKS w Jastarni2
Szymon BrzozowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Jan MichalewiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Lucjan GrabanUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Remigiusz BazarnikMKS KORAB Puck2
Ziemowit StachTrefl SA Gdańsk I2
Igor Winszczyk UKS w Jastarni2
Maciej SzmidtMKS KORAB Puck2
Piotr GurdzińskiUKS Jasieniak Gdańsk1
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Szymon DejaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Szymon NeumannUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.1
Franciszek KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.1