Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Karol KonkelGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno4
Szymon PateckiTrefl SA Gdańsk I3
Mikołaj DrażbaGdyńska Akademia Siatkówki3
Aleksander RybakTrefl SA Gdańsk I3
Kacper KamerkaGdyńska Akademia Siatkówki3
Maksymilian WalkowiakGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Maksymilian WdowczykGdyńska Akademia Siatkówki3
Maciej ŚliwiakGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Kamil CyrnyGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Maksymilian GużyńskiGdyńska Akademia Siatkówki3
Olivier GajewskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Radosław PyzalskiGdyńska Akademia Siatkówki3
Mateusz WitkowskiGdyńska Akademia Siatkówki3
Julian GalubaGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Bartłomiej PotrykusTrefl SA Gdańsk I3
Michał GrzybTrefl SA Gdańsk I3
Dawid KarasińskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Marcel KapuścińskiTrefl SA Gdańsk I3
Artur KleinGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Dominik Dąbrowski UKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.3
Szymon JabłońskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.3
Jakub MendalkaTrefl SA Gdańsk I3
Franciszek KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.3
Ryszard SałataTrefl SA Gdańsk I3
Jakub KowalskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Dawid KwaśniakUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.3
Filip HeinrichTrefl SA Gdańsk I3
Kacper KropaczGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Szymon KwiatekUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.3
Aleksander JuszczykTrefl SA Gdańsk I3
Antoni SirockiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.3
Szymon KoszczyńskiTrefl SA Gdańsk I3
Michał MłynarskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno3
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.3
Kamil DoboszTrefl SA Gdańsk I3
Hubert PałkowskiKaEmKa Starogard Gd.2
Paweł SzeflerUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk II2
Tymoteusz BorowskiUKS Suchanik Gdańsk2
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Starogard Gd.2
Tomasz ZarzyckiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk II2
Piotr PokrzywnickiUKS Suchanik Gdańsk2
Michał BuksakowskiGdyńska Akademia Siatkówki2
Filip FalkowskiTrefl SA Gdańsk II2
Miłosz SandachUKS Suchanik Gdańsk2
Paweł LandowskiKaEmKa Starogard Gd.2
Stanisław BanaszkiewiczGdyńska Akademia Siatkówki2
Gracjan BudzeńSPS Lębork2
Filip RadosKaEmKa Starogard Gd.2
Paweł BuddaUKS w Jastarni 2
Marcel KicińskiTrefl SA Gdańsk II2
Szymon DrywaSPS Lębork2
Kamil CelerKaEmKa Starogard Gd.2
Karol ZarembaUKS w Jastarni 2
Igor NurkiewiczTrefl SA Gdańsk II2
Jan WilmaSPS Lębork2
Kacper PiekarzKaEmKa Starogard Gd.2
Konrad DługiUKS w Jastarni 2
Oliwier WiniarskiTrefl SA Gdańsk II2
Karol BronkSPS Lębork2
Maksymilian GawlikKaEmKa Starogard Gd.2
Marcin GrabowskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno2
Oliwier Dąbrowski UKS w Jastarni 2
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk2
Kamil HrycykSPS Lębork2
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.2
Krystian WolskiUKS w Jastarni 2
Adam GolakUKS Jasieniak Gdańsk2
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk2
Piotr GurdzińskiUKS Jasieniak Gdańsk2
Kacper MaklesSPS Lębork2
Bartosz CudnikUKS Suchanik Gdańsk2
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk2
Ignacy PartykaSPS Lębork2
Tymon JezionekUKS Suchanik Gdańsk2
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk2
Michał PiliczewskiUKS Suchanik Gdańsk2
Wiktor SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk2
Oskar KuczmarskiGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno2
Mikołaj PrzybyszewskiUKS Suchanik Gdańsk2
Oskar StawskiUKS Jasieniak Gdańsk2
Michał LitorowiczTrefl SA Gdańsk II2
Patryk BaranowskiUKS Suchanik Gdańsk2
Szymon ArciemiukUKS Jasieniak Gdańsk2
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk II2
Jakub BilewskiUKS Suchanik Gdańsk2
Fabian PeikowskiKaEmKa Starogard Gd.1
Jakub IwanickiUKS Suchanik Gdańsk1
Jakub ZaborowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.1
Jakub GąsiorowskiTrefl SA Gdańsk II1
Kamil KossewskiSPS Lębork1
Paweł JatkowskiKaEmKa Starogard Gd.1
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk II1
Kacper FormelaSPS Lębork1
Stanisław KohnkeUKS w Jastarni 1
Piotr WieruszewskiUKS Jasieniak Gdańsk1
Maciej PuksztaGKS Stoczniowiec/Wilki Chwaszczyno1