Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jan KortasMKS KORAB Puck10
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB Puck10
Aleksander KucharczykMKS KORAB Puck10
Eryk KwidzinskiMKS KORAB Puck10
Mateusz ŻakUKS Suchanik Gdańsk8
Paweł JasnochTrefl SA Gdańsk I8
Jakub ŁańcuckiUKS Suchanik Gdańsk8
Jakub JeżewskiTrefl SA Gdańsk I8
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.8
Piotr KurasTrefl SA Gdańsk I8
Oskar Konkel UKS w Jastarni8
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.8
Iaroslav SinitskiiTrefl SA Gdańsk I8
Kacper Macheta UKS w Jastarni8
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.8
Michał GrzybTrefl SA Gdańsk II8
Adam WyrzykowskiTrefl SA Gdańsk I8
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.8
Marcel KapuścińskiTrefl SA Gdańsk II8
Antoni BudaUKS SET Starogard Gd.8
Paweł BuddaUKS w Jastarni8
Filip HeinrichTrefl SA Gdańsk II8
Aleksander JuszczykTrefl SA Gdańsk II8
Karol ZarembaUKS w Jastarni8
Szymon KoszczyńskiTrefl SA Gdańsk II8
Mateusz MachMKS KORAB Puck8
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk II8
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk8
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk II8
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk8
Damian BreszkaTrefl SA Gdańsk I8
Mateusz KlimczukMKS KORAB Puck8
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.7
Maciej Gliniecki Trefl SA Gdańsk I7
Szymon JabłońskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Filip SzczypiorowskiMKS KORAB Puck6
Dawid KwaśniakUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Wiktor CybulaSPS Lębork6
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia6
Szymon KwiatekUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Jakub StencelSPS Lębork6
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia6
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni6
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia6
Antoni SirockiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Stanisław KohnkeUKS w Jastarni6
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk II6
Maciej HincaSPS Lębork6
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia6
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Damian Dąbrowski UKS w Jastarni6
Maksymilian KomorowskiSPS Lębork6
Jan FilipiakUKS Wilki Chwaszczyno6
Jędrzej MigasUKS Jasieniak Gdańsk6
Adam GolakUKS Jasieniak Gdańsk6
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk6
Konrad DługiUKS w Jastarni6
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk II6
Michał LitorowiczUKS Jasieniak Gdańsk6
Jan WilmaSPS Lębork6
Dawid LitzbarskiUKS Wilki Chwaszczyno6
Ryszard SałataUKS Jasieniak Gdańsk6
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk6
Maciej ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno6
Wiktor SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk6
Łukasz ZawadzkiUKS Wilki Chwaszczyno6
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk6
Dominik Dąbrowski UKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB Puck5
Kacper KlamrowskiSPS Lębork5
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.5
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk4
Szymon MłyńskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Dawid BulczakSPS Lębork4
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia4
Krzysztof PreinlKATS Alpat Gdynia4
Hubert KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.4
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Szymon FreibergUKS Wilki Chwaszczyno4
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Maciej HaazaUKS Wilki Chwaszczyno4
Wiktor ŁobodaUKS Jasieniak Gdańsk4
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Szymon KopowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Adrian RumUKS Wilki Chwaszczyno4
Bartłomiej PotrykusTrefl SA Gdańsk I4
Maksymilian FelińskiUKS Jasieniak Gdańsk3
Mikołaj PrzybyszewskiUKS Suchanik Gdańsk3
Jakub ZaborowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.3
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.3
Cezary PajczSPS Lębork3
Jakub StanuchSPS Lębork3
Michał PilczewskiUKS Suchanik Gdańsk3
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk3
Jan SulżyckiUKS Wilki Chwaszczyno2
Szymon BrzozowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Jan MichalewiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Jakub JankowskiTrefl SA Gdańsk I2
Filip RadosUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Gracjan BudzeńSPS Lębork2
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk2
Igor Winszczyk UKS w Jastarni2
Krystian WalkowskiUKS Suchanik Gdańsk2
Paweł MuszyńskiKATS Alpat Gdynia2
Adrian SpacjerUKS SET Starogard Gd.2
Antoni WalkiewiczKATS Alpat Gdynia2
Mateusz SkotnickiKATS Alpat Gdynia2
Dominik WołyniecUKS w Jastarni2
Tymon NiedzielaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.2
Bartosz CudnikUKS Suchanik Gdańsk1
Lucjan GrabanUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.1
Fabian CybulaUKS SET Starogard Gd.1
Remigiusz BazarnikMKS KORAB Puck1
Maciej SzmidtMKS KORAB Puck1
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1