Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jan WilmaSPS Lębork14
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB Puck14
Aleksander KucharczykMKS KORAB Puck14
Eryk KwidzinskiMKS KORAB Puck14
Jan KortasMKS KORAB Puck14
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.14
Wiktor CybulaSPS Lębork14
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.14
Jakub StencelSPS Lębork14
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.14
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.13
Kacper KlamrowskiSPS Lębork13
Aleksander JuszczykTrefl SA Gdańsk II12
Maksymilian KomorowskiSPS Lębork12
Karol ZarembaUKS w Jastarni12
Szymon KoszczyńskiTrefl SA Gdańsk II12
Mateusz MachMKS KORAB Puck12
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk II12
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk II12
Damian BreszkaTrefl SA Gdańsk I12
Mateusz KlimczukMKS KORAB Puck12
Paweł JasnochTrefl SA Gdańsk I12
Jakub JeżewskiTrefl SA Gdańsk I12
Piotr KurasTrefl SA Gdańsk I12
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.12
Iaroslav SinitskiiTrefl SA Gdańsk I12
Oskar Konkel UKS w Jastarni12
Adam WyrzykowskiTrefl SA Gdańsk I12
Michał GrzybTrefl SA Gdańsk II12
Marcel KapuścińskiTrefl SA Gdańsk II12
Antoni BudaUKS SET Starogard Gd.12
Maciej HincaSPS Lębork12
Paweł BuddaUKS w Jastarni12
Filip HeinrichTrefl SA Gdańsk II12
Maciej Gliniecki Trefl SA Gdańsk I11
Damian Dąbrowski UKS w Jastarni10
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk10
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk10
Dominik Dąbrowski UKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.10
Mateusz ŻakUKS Suchanik Gdańsk10
Dawid KwaśniakUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.10
Szymon KwiatekUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.10
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia10
Kacper Macheta UKS w Jastarni10
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia10
Antoni SirockiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.10
Stanisław KohnkeUKS w Jastarni10
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni10
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia10
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk II9
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB Puck9
Jakub ŁańcuckiUKS Suchanik Gdańsk9
Szymon JabłońskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.9
Dawid BulczakSPS Lębork9
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk II9
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Jan FilipiakUKS Wilki Chwaszczyno8
Jędrzej MigasUKS Jasieniak Gdańsk8
Adam GolakUKS Jasieniak Gdańsk8
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk8
Konrad DługiUKS w Jastarni8
Michał LitorowiczUKS Jasieniak Gdańsk8
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Dawid LitzbarskiUKS Wilki Chwaszczyno8
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Ryszard SałataUKS Jasieniak Gdańsk8
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk8
Szymon KopowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Bartłomiej PotrykusTrefl SA Gdańsk I8
Maciej ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno8
Wiktor SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk8
Łukasz ZawadzkiUKS Wilki Chwaszczyno8
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk8
Filip SzczypiorowskiMKS KORAB Puck8
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia8
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia8
Jakub StanuchSPS Lębork7
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.7
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Wiktor ŁobodaUKS Jasieniak Gdańsk6
Maciej Burczyk UKS SET Starogard Gd.6
Adrian RumUKS Wilki Chwaszczyno6
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk6
Szymon MłyńskiUKS Wilki Chwaszczyno6
Jakub JankowskiTrefl SA Gdańsk I6
Filip RadosUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Gracjan BudzeńSPS Lębork6
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Krzysztof PreinlKATS Alpat Gdynia6
Hubert KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Adrian SpacjerUKS SET Starogard Gd.6
Jakub ZaborowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.5
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.5
Mateusz SkotnickiKATS Alpat Gdynia4
Szymon ArciemiukTrefl SA Gdańsk II4
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Oliwier GurdzińskiTrefl SA Gdańsk II4
Szymon FreibergUKS Wilki Chwaszczyno4
Maciej HaazaUKS Wilki Chwaszczyno4
Michał PilczewskiUKS Suchanik Gdańsk4
Paweł JatkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Maksymilian FelińskiUKS Jasieniak Gdańsk4
Jan SulżyckiUKS Wilki Chwaszczyno4
Dominik FlorynKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Mikołaj PrzybyszewskiUKS Suchanik Gdańsk4
Paweł MuszyńskiKATS Alpat Gdynia4
Daniel RiggaMKS KORAB Puck4
Cezary PajczSPS Lębork3
Tymon NiedzielaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.3
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk3
Fabian CybulaUKS SET Starogard Gd.3
Krystian WalkowskiUKS Suchanik Gdańsk3
Antoni WalkiewiczKATS Alpat Gdynia2
Oskar StawskiUKS Jasieniak Gdańsk2
Szymon DrywaSPS Lębork2
Dominik WołyniecUKS w Jastarni2
Krzysztof RocławskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.2
Szymon BrzozowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Jan MichalewiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Tymon JezionekUKS Suchanik Gdańsk2
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk2
Igor Winszczyk UKS w Jastarni2
Maciej SzmidtMKS KORAB Puck1
Piotr GurdzińskiUKS Jasieniak Gdańsk1
Szymon DejaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Bartosz CudnikUKS Suchanik Gdańsk1
Kacper PiekarzKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Lucjan GrabanUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.1
Szymon NeumannUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.1
Remigiusz BazarnikMKS KORAB Puck1