Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Patryk RodekTrefl SA Gdańsk II8
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB Puck8
Aleksander KucharczykMKS KORAB Puck8
Eryk KwidzinskiMKS KORAB Puck8
Damian BreszkaTrefl SA Gdańsk I8
Paweł JasnochTrefl SA Gdańsk I8
Jan KortasMKS KORAB Puck8
Jakub JeżewskiTrefl SA Gdańsk I8
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.8
Piotr KurasTrefl SA Gdańsk I8
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.8
Iaroslav SinitskiiTrefl SA Gdańsk I8
Oskar Konkel UKS w Jastarni8
Kacper Macheta UKS w Jastarni8
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.8
Michał GrzybTrefl SA Gdańsk II8
Adam WyrzykowskiTrefl SA Gdańsk I8
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.8
Marcel KapuścińskiTrefl SA Gdańsk II8
Antoni BudaUKS SET Starogard Gd.8
Paweł BuddaUKS w Jastarni8
Filip HeinrichTrefl SA Gdańsk II8
Aleksander JuszczykTrefl SA Gdańsk II8
Karol ZarembaUKS w Jastarni8
Szymon KoszczyńskiTrefl SA Gdańsk II8
Jakub PotempaTrefl SA Gdańsk II8
Maciej Gliniecki Trefl SA Gdańsk I7
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.7
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk6
Dawid LitzbarskiUKS Wilki Chwaszczyno6
Ryszard SałataUKS Jasieniak Gdańsk6
Wiktor SowańskiUKS Jasieniak Gdańsk6
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk6
Maciej ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno6
Dominik Dąbrowski UKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Mateusz KlimczukMKS KORAB Puck6
Łukasz ZawadzkiUKS Wilki Chwaszczyno6
Mateusz ŻakUKS Suchanik Gdańsk6
Jakub ŁańcuckiUKS Suchanik Gdańsk6
Szymon JabłońskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Dawid KwaśniakUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia6
Szymon KwiatekUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia6
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni6
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia6
Antoni SirockiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Stanisław KohnkeUKS w Jastarni6
Piotr ChmielewskiTrefl SA Gdańsk II6
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia6
Dorian WalentynowiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.6
Damian Dąbrowski UKS w Jastarni6
Jan FilipiakUKS Wilki Chwaszczyno6
Jędrzej MigasUKS Jasieniak Gdańsk6
Konrad DługiUKS w Jastarni6
Miłosz PiotrowskiTrefl SA Gdańsk II6
Adam GolakUKS Jasieniak Gdańsk6
Mateusz MachMKS KORAB Puck6
Michał LitorowiczUKS Jasieniak Gdańsk6
Szymon SpryszyńskiMKS KORAB Puck5
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.5
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Wiktor ŁobodaUKS Jasieniak Gdańsk4
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk4
Szymon KopowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Adrian RumUKS Wilki Chwaszczyno4
Bartłomiej PotrykusTrefl SA Gdańsk I4
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk4
Borys KarabinUKS Jasieniak Gdańsk4
Szymon MłyńskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk4
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia4
Filip SzczypiorowskiMKS KORAB Puck4
Wiktor CybulaSPS Lębork4
Jakub StencelSPS Lębork4
Maciej HincaSPS Lębork4
Krzysztof PreinlKATS Alpat Gdynia4
Hubert KowalskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.4
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Maksymilian KomorowskiSPS Lębork4
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Szymon FreibergUKS Wilki Chwaszczyno4
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Jan WilmaSPS Lębork4
Maciej HaazaUKS Wilki Chwaszczyno4
Kacper BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk3
Maksymilian FelińskiUKS Jasieniak Gdańsk3
Dawid BulczakSPS Lębork3
Mikołaj PrzybyszewskiUKS Suchanik Gdańsk3
Kacper KlamrowskiSPS Lębork3
Jakub ZaborowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.3
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.3
Jakub StanuchSPS Lębork3
Jan SulżyckiUKS Wilki Chwaszczyno2
Jan MichalewiczUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Tymon NiedzielaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.2
Jakub JankowskiTrefl SA Gdańsk I2
Szymon BrzozowskiUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Filip RadosUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.2
Krystian WalkowskiUKS Suchanik Gdańsk2
Gracjan BudzeńSPS Lębork2
Igor Winszczyk UKS w Jastarni2
Tymon NowakUKS Jasieniak Gdańsk2
Adrian SpacjerUKS SET Starogard Gd.2
Paweł MuszyńskiKATS Alpat Gdynia2
Mateusz SkotnickiKATS Alpat Gdynia2
Antoni WalkiewiczKATS Alpat Gdynia2
Cezary PajczSPS Lębork2
Dominik WołyniecUKS w Jastarni2
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Fabian CybulaUKS SET Starogard Gd.1
Bartosz CudnikUKS Suchanik Gdańsk1
Remigiusz BazarnikMKS KORAB Puck1
Lucjan GrabanUKS OLIMPIJCZYK Jurand Pruszcz Gd.1
Michał PilczewskiUKS Suchanik Gdańsk1
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1