Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Paulina Plichta GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki6
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki6
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki6
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki6
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia5
Sara WąsiakowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia5
Pola DajnowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Katarzyna PasińskaKATS Alpat Gdynia5
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki5
Klaudia FurtakUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Aleksandra CzechowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Daria Rafalska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Urszula Zelman UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Agnieszka LeszkaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Zuzanna Górska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia4
Marta WieczorkiewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Julia MańkowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Julia GursztynUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Sandra MazurekGedania Gdańsk4
Wiktoria SzymonowiczUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Zuzanna Gruchała Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Amelia GrzybekKATS Alpat Gdynia4
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Natalia Leszman MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk4
Oliwia TrederGedania Gdańsk4
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Laura Walewska Gedania Gdańsk4
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk4
Patrycja ObierekAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia4
Daria DąbrowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Klaudia Dusowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Joanna Stencel Energa Czarni Słupsk3
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk3
Martyna Tejchman Energa Czarni Słupsk3
Michelle KupraczEnerga Czarni Słupsk3
Wiktoria KwiatkowskaGedania Gdańsk3
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Zofia PrzyradzkaGedania Gdańsk3
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Patrycja BachórzMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Kinga FiedorowiczGedania Gdańsk3
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk3
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Natalia Blank Energa Czarni Słupsk2
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia2
Milena Berbeć Energa Czarni Słupsk2
Martyna Damps Energa Czarni Słupsk2
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki2
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk2
Natalia Makar Energa Czarni Słupsk2
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Aleksnadra JasiurskaEnerga Czarni Słupsk2
Agata Łopuska Gedania Gdańsk2
Oliwia RuszczakKATS Alpat Gdynia2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia2
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni Słupsk2
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Marta Grzesik UKS Libero Starogard Gd.1
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero Starogard Gd.1
Katarzyna Pietrzyk Gedania Gdańsk1
Agata Bartos UKS Libero Starogard Gd.1
Patrycja MałekUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1
Dominika Bartos UKS Libero Starogard Gd.1
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk1
Zuzanna BielickaUKS Libero Starogard Gd.1
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Zuzanna SzycaUKS Libero Starogard Gd.1
Amelia DomańskaKATS Alpat Gdynia1
Oliwia KubikUKS Libero Starogard Gd.1
Izabela BrandtUKS Libero Starogard Gd.1
Kinga GoronowiczUKS Libero Starogard Gd.1
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Wiktoria SzalewskaUKS Libero Starogard Gd.1
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Maja ZielińskaUKS Libero Starogard Gd.1
Zuzanna Żukowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1
Paulina Labudda Gedania Gdańsk1
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Małgorzata ZwierchowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1