Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Paulina Labudda Gedania Gdańsk7
Karolina Malon Gedania Gdańsk7
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk7
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk7
Agata Radawiec Gedania Gdańsk7
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Kinga ŁukomskaGedania Gdańsk7
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Agata HrycykGedania Gdańsk7
Wiktoria KowalskaGedania Gdańsk7
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Klaudia Dusowska KaEmKa Starogard Gdański6
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki6
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk6
Aleksandra Gajkowska KaEmKa Starogard Gdański6
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gdański6
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gdański6
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gdański6
Anna Stybor Gedania Gdańsk6
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk6
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk6
Ewa PłocharczykGedania Gdańsk6
Laura Walewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gdański6
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki6
Dominika ŁaśMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia5
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Julia OrzołGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia5
Julia Kowalska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Karolina Szymanska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Laura Wiśniewska KaEmKa Starogard Gdański5
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia5
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gdański5
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia5
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki5
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Martyna Pokora Gdyńska Akademia Siatkówki5
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gdański5
Zuzanna Gruchała Akademia Piłki Siatkowej Rumia5
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki5
Patrycja BachórzMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Anna KorthGdyńska Akademia Siatkówki5
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk4
Izabela DąbrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk4
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Kinga Borzyszkowska Energa Czarni Słupsk4
Małgorzata PasińskaKATS Alpat Gdynia4
Agnieszka Cieślik Gedania Gdańsk4
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk4
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki4
Katarzyna PatrykaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Michalina Głąb AS Trefl Gdańsk4
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Patrycja MałekAS Trefl Gdańsk4
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki4
Alicja Gajowniczek AS Trefl Gdańsk4
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk4
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia4
Natalia WitekAS Trefl Gdańsk4
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gdański4
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni Słupsk4
Maja ZdanowiczAS Trefl Gdańsk4
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk4
Agata LeykAS Trefl Gdańsk4
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk4
Dominika OrłowskaAS Trefl Gdańsk4
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk4
Maja PenkAS Trefl Gdańsk4
Dominika Zielony Akademia Piłki Siatkowej Rumia3
Katarzyna KamińskaAS Trefl Gdańsk3
Paulina OlczykMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Izabela DeykKATS Alpat Gdynia3
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gdański3
Gabriela LendzioszekGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Zuzanna SochaKATS Alpat Gdynia3
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Natalia JasińskaAS Trefl Gdańsk3
Maja Pawlun AS Trefl Gdańsk3
Zuzanna Żukowska AS Trefl Gdańsk3
Maja Fenikowska AS Trefl Gdańsk3
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia3
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia3
Katarzyna PasińskaKATS Alpat Gdynia3
Daria Świerk Energa Czarni Słupsk3
Amelia DomańskaKATS Alpat Gdynia3
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia2
Julia GliwaGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk2
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia2
Kamila Dusowska AS Trefl Gdańsk2
Ewa CymerAkademia Piłki Siatkowej Rumia2
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Laura KuberaAkademia Piłki Siatkowej Rumia2
Agata KreftKaEmKa Starogard Gdański2
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Dagmara MakowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Martyna Janczewska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia1
Aleksandra WasiutaGdyńska Akademia Siatkówki1
Natalia Patoka Gedania Gdańsk1
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia1
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia1
Jagoda Paszt AS Trefl Gdańsk1
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Roksana Roszkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Natalia Kawecka Energa Czarni Słupsk1
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk1
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk1