Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Agata HrycykGedania Gdańsk13
Karolina Malon Gedania Gdańsk13
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk13
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk13
Agata Radawiec Gedania Gdańsk13
Kinga ŁukomskaGedania Gdańsk13
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki12
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk12
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia12
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia12
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia12
Zuzanna Gruchała Akademia Piłki Siatkowej Rumia12
Anna Stybor Gedania Gdańsk12
Ewa PłocharczykGedania Gdańsk12
Anna KorthGdyńska Akademia Siatkówki11
Wiktoria KowalskaGedania Gdańsk11
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki11
Paulina Labudda Gedania Gdańsk11
Julia Kowalska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki11
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki11
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk11
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia10
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki10
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia10
Laura Walewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Dominika OrłowskaAS Trefl Gdańsk9
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Maja PenkAS Trefl Gdańsk9
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gdański9
Klaudia Dusowska KaEmKa Starogard Gdański9
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gdański9
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia9
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gdański9
Julia OrzołGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Karolina Szymanska Gdyńska Akademia Siatkówki9
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia9
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk9
Natalia WitekAS Trefl Gdańsk9
Maja ZdanowiczAS Trefl Gdańsk9
Agata LeykAS Trefl Gdańsk8
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk8
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk8
Dominika ŁaśMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Katarzyna KamińskaAS Trefl Gdańsk8
Dominika Zielony Akademia Piłki Siatkowej Rumia8
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk8
Aleksandra Gajkowska KaEmKa Starogard Gdański8
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk8
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Kinga Borzyszkowska Energa Czarni Słupsk8
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk8
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia8
Michalina Głąb AS Trefl Gdańsk8
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gdański8
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gdański8
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Martyna Pokora Gdyńska Akademia Siatkówki8
Alicja Gajowniczek AS Trefl Gdańsk8
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni Słupsk8
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk7
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Laura Wiśniewska KaEmKa Starogard Gdański7
Katarzyna PatrykaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia7
Patrycja MałekAS Trefl Gdańsk7
Katarzyna PasińskaKATS Alpat Gdynia7
Maja Fenikowska AS Trefl Gdańsk7
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Małgorzata PasińskaKATS Alpat Gdynia7
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki7
Zuzanna SochaKATS Alpat Gdynia7
Ewa CymerAkademia Piłki Siatkowej Rumia7
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk7
Patrycja BachórzMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Daria Świerk Energa Czarni Słupsk6
Paulina OlczykMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Izabela DąbrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Julia GliwaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Gabriela LendzioszekGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Natalia JasińskaAS Trefl Gdańsk6
Izabela DeykKATS Alpat Gdynia6
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gdański6
Maja Pawlun AS Trefl Gdańsk6
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gdański6
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk5
Martyna Janczewska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Amelia DomańskaKATS Alpat Gdynia5
Zuzanna Żukowska AS Trefl Gdańsk5
Kamila Dusowska AS Trefl Gdańsk5
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Agnieszka Cieślik Gedania Gdańsk5
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Dagmara MakowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk4
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia4
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia4
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Laura KuberaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk4
Agata KreftKaEmKa Starogard Gdański3
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gdański3
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Zuzanna KuligGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Martyna Loryńska AS Trefl Gdańsk3
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Aleksandra WasiutaGdyńska Akademia Siatkówki2
Jagoda Paszt AS Trefl Gdańsk2
Natalia Kawecka Energa Czarni Słupsk1
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Roksana Roszkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Natalia Patoka Gedania Gdańsk1