Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Paulina Plichta GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki8
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki8
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki8
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki8
Zuzanna Gruchała Akademia Piłki Siatkowej Rumia7
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkowej Rumia7
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Daria Rafalska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo7
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia7
Sara WąsiakowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo7
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia7
Julia MańkowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia7
Pola DajnowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo7
Katarzyna PasińskaKATS Alpat Gdynia7
Klaudia FurtakUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo7
Amelia GrzybekKATS Alpat Gdynia6
Wiktoria SzymonowiczUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk6
Oliwia TrederGedania Gdańsk6
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkowej Rumia6
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia6
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Laura Walewska Gedania Gdańsk6
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia6
Daria DąbrowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk6
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Klaudia Dusowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Agnieszka LeszkaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Zuzanna Górska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia6
Julia GursztynUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia6
Sandra MazurekGedania Gdańsk6
Aleksandra CzechowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Natalia Leszman MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Zofia PrzyradzkaGedania Gdańsk5
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Kinga FiedorowiczGedania Gdańsk5
Urszula Zelman UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia5
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Marta WieczorkiewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki5
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia5
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Patrycja ObierekAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Patrycja BachórzMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk4
Joanna Stencel Energa Czarni Słupsk4
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk4
Martyna Tejchman Energa Czarni Słupsk4
Michelle KupraczEnerga Czarni Słupsk4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk3
Wiktoria KwiatkowskaGedania Gdańsk3
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia3
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Agata Łopuska Gedania Gdańsk3
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia3
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia3
Milena Berbeć Energa Czarni Słupsk3
Amelia DomańskaKATS Alpat Gdynia3
Oliwia KubikUKS Libero Starogard Gd.2
Izabela BrandtUKS Libero Starogard Gd.2
Natalia Makar Energa Czarni Słupsk2
Kinga GoronowiczUKS Libero Starogard Gd.2
Aleksnadra JasiurskaEnerga Czarni Słupsk2
Wiktoria SzalewskaUKS Libero Starogard Gd.2
Małgorzata ZwierchowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Maja ZielińskaUKS Libero Starogard Gd.2
Oliwia RuszczakKATS Alpat Gdynia2
Zuzanna Żukowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo2
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia2
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni Słupsk2
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Marta Grzesik UKS Libero Starogard Gd.2
Agata Bartos UKS Libero Starogard Gd.2
Dominika Bartos UKS Libero Starogard Gd.2
Natalia Blank Energa Czarni Słupsk2
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk2
Zuzanna BielickaUKS Libero Starogard Gd.2
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Zuzanna SzycaUKS Libero Starogard Gd.2
Martyna Damps Energa Czarni Słupsk2
Michalina Głąb UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo2
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Helena Kozikowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Adriana Stencel GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Klaudia StawskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk1
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Katarzyna PaczułaAkademia Piłki Siatkowej Rumia1
Agata Radawiec Gedania Gdańsk1
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk1
Karolina Piesik UKS Libero Starogard Gd.1
Paulina Labudda Gedania Gdańsk1
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero Starogard Gd.1
Katarzyna Pietrzyk Gedania Gdańsk1
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Patrycja MałekUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki1
Julia Michalewicz UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1