Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki6
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki6
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki6
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki6
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Paulina Plichta GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Daria Rafalska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Urszula Zelman UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Sara WąsiakowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Pola DajnowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki5
Klaudia FurtakUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Aleksandra CzechowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Klaudia Dusowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Agnieszka LeszkaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Zuzanna Górska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia4
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia4
Julia GursztynUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Julia MańkowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Katarzyna PasińskaKATS Alpat Gdynia4
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Amelia GrzybekKATS Alpat Gdynia4
Wiktoria SzymonowiczUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Zuzanna Gruchała Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Daria DąbrowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Patrycja ObierekAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia3
Marta WieczorkiewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Sandra MazurekGedania Gdańsk3
Wiktoria KwiatkowskaGedania Gdańsk3
Natalia Leszman MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk3
Oliwia TrederGedania Gdańsk3
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Laura Walewska Gedania Gdańsk3
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia3
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk3
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni Słupsk2
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Kinga FiedorowiczGedania Gdańsk2
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk2
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Joanna Stencel Energa Czarni Słupsk2
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk2
Martyna Tejchman Energa Czarni Słupsk2
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia2
Michelle KupraczEnerga Czarni Słupsk2
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki2
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Zofia PrzyradzkaGedania Gdańsk2
Agata Łopuska Gedania Gdańsk2
Patrycja BachórzMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia1
Marta Grzesik UKS Libero Starogard Gd.1
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero Starogard Gd.1
Katarzyna Pietrzyk Gedania Gdańsk1
Agata Bartos UKS Libero Starogard Gd.1
Patrycja MałekUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk1
Dominika Bartos UKS Libero Starogard Gd.1
Natalia Blank Energa Czarni Słupsk1
Zuzanna BielickaUKS Libero Starogard Gd.1
Milena Berbeć Energa Czarni Słupsk1
Amelia DomańskaKATS Alpat Gdynia1
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Zuzanna SzycaUKS Libero Starogard Gd.1
Martyna Damps Energa Czarni Słupsk1
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk1
Oliwia KubikUKS Libero Starogard Gd.1
Natalia Makar Energa Czarni Słupsk1
Izabela BrandtUKS Libero Starogard Gd.1
Aleksnadra JasiurskaEnerga Czarni Słupsk1
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Kinga GoronowiczUKS Libero Starogard Gd.1
Wiktoria SzalewskaUKS Libero Starogard Gd.1
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Maja ZielińskaUKS Libero Starogard Gd.1
Oliwia RuszczakKATS Alpat Gdynia1
Zuzanna Żukowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1