Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Paulina Plichta GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki7
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki7
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki7
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki7
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Natalia Leszman MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk5
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Oliwia TrederGedania Gdańsk5
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Laura Walewska Gedania Gdańsk5
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk5
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Daria Rafalska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Urszula Zelman UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Agnieszka LeszkaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia5
Sara WąsiakowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Marta WieczorkiewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia5
Pola DajnowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Katarzyna PasińskaKATS Alpat Gdynia5
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki5
Klaudia FurtakUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Aleksandra CzechowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Sandra MazurekGedania Gdańsk5
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Zofia PrzyradzkaGedania Gdańsk4
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Patrycja ObierekAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia4
Daria DąbrowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Patrycja BachórzMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Kinga FiedorowiczGedania Gdańsk4
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk4
Klaudia Dusowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Joanna Stencel Energa Czarni Słupsk4
Zuzanna Górska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia4
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk4
Julia MańkowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Martyna Tejchman Energa Czarni Słupsk4
Julia GursztynUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Michelle KupraczEnerga Czarni Słupsk4
Wiktoria SzymonowiczUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Zuzanna Gruchała Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Amelia GrzybekKATS Alpat Gdynia4
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Agata Łopuska Gedania Gdańsk3
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Milena Berbeć Energa Czarni Słupsk3
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki3
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk3
Wiktoria KwiatkowskaGedania Gdańsk3
Natalia Makar Energa Czarni Słupsk2
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Aleksnadra JasiurskaEnerga Czarni Słupsk2
Oliwia RuszczakKATS Alpat Gdynia2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia2
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni Słupsk2
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Natalia Blank Energa Czarni Słupsk2
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia2
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk2
Martyna Damps Energa Czarni Słupsk2
Izabela BrandtUKS Libero Starogard Gd.1
Kinga GoronowiczUKS Libero Starogard Gd.1
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Wiktoria SzalewskaUKS Libero Starogard Gd.1
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Maja ZielińskaUKS Libero Starogard Gd.1
Zuzanna Żukowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1
Paulina Labudda Gedania Gdańsk1
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Małgorzata ZwierchowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk1
Marta Grzesik UKS Libero Starogard Gd.1
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero Starogard Gd.1
Katarzyna Pietrzyk Gedania Gdańsk1
Agata Bartos UKS Libero Starogard Gd.1
Patrycja MałekUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1
Dominika Bartos UKS Libero Starogard Gd.1
Zuzanna BielickaUKS Libero Starogard Gd.1
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Zuzanna SzycaUKS Libero Starogard Gd.1
Amelia DomańskaKATS Alpat Gdynia1
Oliwia KubikUKS Libero Starogard Gd.1