Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Kinga ŁukomskaGedania Gdańsk13
Agata HrycykGedania Gdańsk13
Karolina Malon Gedania Gdańsk13
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk13
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk13
Agata Radawiec Gedania Gdańsk13
Ewa PłocharczykGedania Gdańsk12
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki12
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk12
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia12
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia12
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia12
Zuzanna Gruchała Akademia Piłki Siatkowej Rumia12
Anna Stybor Gedania Gdańsk12
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki11
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk11
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Wiktoria KowalskaGedania Gdańsk11
Anna KorthGdyńska Akademia Siatkówki11
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki11
Paulina Labudda Gedania Gdańsk11
Julia Kowalska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki11
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia10
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Laura Walewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia10
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki10
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk9
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gdański9
Klaudia Dusowska KaEmKa Starogard Gdański9
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gdański9
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia9
Julia OrzołGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gdański9
Karolina Szymanska Gdyńska Akademia Siatkówki9
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia9
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Dominika Zielony Akademia Piłki Siatkowej Rumia8
Aleksandra Gajkowska KaEmKa Starogard Gdański8
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia8
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gdański8
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gdański8
Martyna Pokora Gdyńska Akademia Siatkówki8
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki7
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Małgorzata PasińskaKATS Alpat Gdynia7
Alicja Gajowniczek AS Trefl Gdańsk7
Ewa CymerAkademia Piłki Siatkowej Rumia7
Zuzanna SochaKATS Alpat Gdynia7
Natalia WitekAS Trefl Gdańsk7
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni Słupsk7
Maja ZdanowiczAS Trefl Gdańsk7
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk7
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Dominika OrłowskaAS Trefl Gdańsk7
Maja PenkAS Trefl Gdańsk7
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk7
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk7
Dominika ŁaśMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk7
Kinga Borzyszkowska Energa Czarni Słupsk7
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk7
Katarzyna PatrykaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia7
Laura Wiśniewska KaEmKa Starogard Gdański7
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Katarzyna PasińskaKATS Alpat Gdynia7
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk6
Patrycja BachórzMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gdański6
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Agata LeykAS Trefl Gdańsk6
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk6
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Katarzyna KamińskaAS Trefl Gdańsk6
Izabela DąbrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Julia GliwaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Gabriela LendzioszekGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Michalina Głąb AS Trefl Gdańsk6
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Izabela DeykKATS Alpat Gdynia6
Maja Fenikowska AS Trefl Gdańsk6
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gdański6
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Agnieszka Cieślik Gedania Gdańsk5
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Daria Świerk Energa Czarni Słupsk5
Martyna Janczewska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Paulina OlczykMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Amelia DomańskaKATS Alpat Gdynia5
Patrycja MałekAS Trefl Gdańsk5
Natalia JasińskaAS Trefl Gdańsk5
Maja Pawlun AS Trefl Gdańsk5
Kamila Dusowska AS Trefl Gdańsk4
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Laura KuberaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk4
Dagmara MakowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia4
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk4
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia4
Zuzanna Żukowska AS Trefl Gdańsk4
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk3
Agata KreftKaEmKa Starogard Gdański3
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gdański3
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Zuzanna KuligGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Jagoda Paszt AS Trefl Gdańsk2
Martyna Loryńska AS Trefl Gdańsk2
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Aleksandra WasiutaGdyńska Akademia Siatkówki2
Natalia Kawecka Energa Czarni Słupsk1
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Roksana Roszkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Natalia Patoka Gedania Gdańsk1