Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki11
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki11
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki11
Sara WąsiakowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo10
Julia MańkowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia10
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki10
Pola DajnowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo10
Zuzanna Gruchała Akademia Piłki Siatkowej Rumia10
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkowej Rumia10
Daria Rafalska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo10
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Julia GursztynUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo9
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia9
Klaudia FurtakUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo9
Sandra MazurekGedania Gdańsk9
Wiktoria SzymonowiczUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo9
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk9
Oliwia TrederGedania Gdańsk9
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia9
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Paulina Plichta GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Daria DąbrowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo9
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk9
Urszula Zelman UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo8
Kinga FiedorowiczGedania Gdańsk8
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia8
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Zofia PrzyradzkaGedania Gdańsk8
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia7
Marta WieczorkiewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia7
Katarzyna PasińskaKATS Alpat Gdynia7
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki7
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia7
Natalia Leszman MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Klaudia Dusowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Agnieszka LeszkaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Zuzanna Górska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia6
Aleksandra CzechowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Amelia GrzybekKATS Alpat Gdynia6
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkowej Rumia6
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Agata Łopuska Gedania Gdańsk6
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Laura Walewska Gedania Gdańsk6
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia6
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk5
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki5
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia5
Patrycja BachórzMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Agata Radawiec Gedania Gdańsk5
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk4
Joanna Stencel Energa Czarni Słupsk4
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk4
Martyna Tejchman Energa Czarni Słupsk4
Katarzyna PaczułaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Michelle KupraczEnerga Czarni Słupsk4
Amelia DomańskaKATS Alpat Gdynia4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Julia Michalewicz UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo4
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Patrycja ObierekAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia4
Marta Grzesik UKS Libero Starogard Gd.3
Dominika Bartos UKS Libero Starogard Gd.3
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia3
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk3
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Milena Berbeć Energa Czarni Słupsk3
Julia LewandowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki3
Zuzanna SzycaUKS Libero Starogard Gd.3
Małgorzata BanasiakAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Oliwia KubikUKS Libero Starogard Gd.3
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk3
Kinga Domjan Gedania Gdańsk3
Wiktoria KwiatkowskaGedania Gdańsk3
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia3
Kinga GoronowiczUKS Libero Starogard Gd.3
Wiktoria SzalewskaUKS Libero Starogard Gd.3
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Maja ZielińskaUKS Libero Starogard Gd.3
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Katarzyna BorowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni Słupsk2
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk2
Karolina Piesik UKS Libero Starogard Gd.2
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki2
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Agata Bartos UKS Libero Starogard Gd.2
Natalia Blank Energa Czarni Słupsk2
Zuzanna BielickaUKS Libero Starogard Gd.2
Martyna Damps Energa Czarni Słupsk2
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Izabela BrandtUKS Libero Starogard Gd.2
Natalia Makar Energa Czarni Słupsk2
Agata HrycykGedania Gdańsk2
Michalina Głąb UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo2
Aleksnadra JasiurskaEnerga Czarni Słupsk2
Weronika CzajkowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia2
Daria Świerk Energa Czarni Słupsk2
Oliwia RuszczakKATS Alpat Gdynia2
Zuzanna Żukowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo2
Klaudia StawskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Małgorzata ZwierchowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia2
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Paulina Labudda Gedania Gdańsk1
Katarzyna Pietrzyk Gedania Gdańsk1
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero Starogard Gd.1
Patrycja MałekUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1
Wiktoria Narloch UKS Libero Starogard Gd.1
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Helena Kozikowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Adriana Stencel GKS Wieżyca 2011 Stężyca1