Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki8
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki8
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki8
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Paulina Plichta GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki8
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia7
Sara WąsiakowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo7
Julia MańkowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia7
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia7
Pola DajnowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo7
Klaudia FurtakUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo7
Katarzyna PasińskaKATS Alpat Gdynia7
Zuzanna Gruchała Akademia Piłki Siatkowej Rumia7
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkowej Rumia7
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Daria Rafalska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo7
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Agnieszka LeszkaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Klaudia Dusowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Zuzanna Górska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Marta WieczorkiewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia6
Julia GursztynUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia6
Aleksandra CzechowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Sandra MazurekGedania Gdańsk6
Wiktoria SzymonowiczUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Amelia GrzybekKATS Alpat Gdynia6
Natalia Leszman MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk6
Oliwia TrederGedania Gdańsk6
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkowej Rumia6
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia6
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Laura Walewska Gedania Gdańsk6
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk6
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia6
Daria DąbrowskaUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo6
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Kinga FiedorowiczGedania Gdańsk5
Urszula Zelman UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo5
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia5
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia5
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki5
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Zofia PrzyradzkaGedania Gdańsk5
Patrycja BachórzMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.5
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk4
Joanna Stencel Energa Czarni Słupsk4
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk4
Martyna Tejchman Energa Czarni Słupsk4
Michelle KupraczEnerga Czarni Słupsk4
Amelia DomańskaKATS Alpat Gdynia4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Patrycja ObierekAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Marta Grzesik UKS Libero Starogard Gd.3
Dominika Bartos UKS Libero Starogard Gd.3
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia3
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk3
Milena Berbeć Energa Czarni Słupsk3
Zuzanna SzycaUKS Libero Starogard Gd.3
Oliwia KubikUKS Libero Starogard Gd.3
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk3
Wiktoria KwiatkowskaGedania Gdańsk3
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia3
Kinga GoronowiczUKS Libero Starogard Gd.3
Wiktoria SzalewskaUKS Libero Starogard Gd.3
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Agata Łopuska Gedania Gdańsk3
Maja ZielińskaUKS Libero Starogard Gd.3
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia3
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia3
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni Słupsk2
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk2
Karolina Piesik UKS Libero Starogard Gd.2
Agata Bartos UKS Libero Starogard Gd.2
Natalia Blank Energa Czarni Słupsk2
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Zuzanna BielickaUKS Libero Starogard Gd.2
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki2
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia2
Martyna Damps Energa Czarni Słupsk2
Michalina Głąb UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo2
Izabela BrandtUKS Libero Starogard Gd.2
Natalia Makar Energa Czarni Słupsk2
Aleksnadra JasiurskaEnerga Czarni Słupsk2
Daria Świerk Energa Czarni Słupsk2
Oliwia RuszczakKATS Alpat Gdynia2
Zuzanna Żukowska UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo2
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia2
Klaudia StawskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Małgorzata ZwierchowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia2
Agata Radawiec Gedania Gdańsk2
Katarzyna BorowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk1
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkowej Rumia1
Paulina Labudda Gedania Gdańsk1
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero Starogard Gd.1
Katarzyna Pietrzyk Gedania Gdańsk1
Katarzyna PaczułaAkademia Piłki Siatkowej Rumia1
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Patrycja MałekUKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1
Wiktoria Narloch UKS Libero Starogard Gd.1
Julia Michalewicz UKS ORZEŁ - Gwardia Braniewo1
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Helena Kozikowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Adriana Stencel GKS Wieżyca 2011 Stężyca1