Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Oliwia Harasim UKS ORZEŁ Malbork9
Natalia BłądekUKS ORZEŁ Malbork9
Iga MotylewskaUKS ORZEŁ Malbork9
Marcelina RowińskaUKS ORZEŁ Malbork9
Zuzanna StruzikUKS ORZEŁ Malbork9
Zuzanna UrbańskaUKS ORZEŁ Malbork9
Martyna WiśniewskaUKS ORZEŁ Malbork9
Paulina GerasikMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 8
Michalina OlszewskaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Agata GołaszewskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 8
Amelia SerokaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Aleksandra KalitowskaKATS Alpat Gdynia8
Małgorzata PasińskaKATS Alpat Gdynia8
Zuzanna SochaKATS Alpat Gdynia8
Zuzanna Makowska MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Agata DrzewuckaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Pola MalinowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Weronika WasilewskaKATS Alpat Gdynia7
Kalina MichallekMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki7
Kinga Domjan Gedania Gdańsk7
Zofia RaatzMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Julia Kowalska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk7
Kinga BłaszkiewiczGedania Gdańsk7
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki7
Zofia RogowskaGedania Gdańsk7
Zofia NeumannKATS Alpat Gdynia7
Małgorzata KremerGedania Gdańsk7
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki7
Adrianna SmejaKATS Alpat Gdynia7
Weronika DrywaGedania Gdańsk7
Wiktoria ChełmińskaMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Aleksandra Alicja AugustyniakGedania Gdańsk7
Maja MojsiewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 6
Maja Fenikowska Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Natalia MojsiewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 6
Jadwiga Górska KATS Alpat Gdynia6
Dominika Rodek Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Zuzanna MichałekMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Julia KwiecińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 6
Martyna Janczewska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk6
Agata PlutaGedania Gdańsk6
Annika KuźmickaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki6
Aleksandra RusińskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Marta ReszkeGedania Gdańsk6
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 6
Marta SzczudrawaGedania Gdańsk6
Maja Buła UKS ORZEŁ Malbork6
Wiktoria JutrzonkaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Maja Pawlun Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Karolina SkonecznaGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 5
Iga PiasnyGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 5
Natalia WitekAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Agata LeykAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Katarzyna KamińskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Martyna RytlewskaGedania Gdańsk5
Maja PenkAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Weronika Stanulewicz Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Zuzanna MaciejewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 4
Julia SobańskaMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Julia HabierskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 4
Roksana Roszkowska Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki4
Alicja KrampGdyńska Akademia Siatkówki4
Natalia JasińskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 4
Kamila Dusowska Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Antonina DumańskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 3
Martyna Loryńska Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Adriana SzulmanGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 3
Aleksandra OłowiakUKS ORZEŁ Malbork3
Pola BujnarowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 3
Kinga PfeifferGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 3
Adriana PawelaGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 3
Lena PokrzywińskaGdyńska Akademia Siatkówki3
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk3
Zuzanna Lipa TPS Czarni Słupsk3
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki3
Julia Burdyn Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Karolina Sikora TPS Czarni Słupsk3
Sara SuryśTPS Czarni Słupsk3
Natalia ChruszczGdyńska Akademia Siatkówki3
Daria Świerk TPS Czarni Słupsk3
Paulina HinzGdyńska Akademia Siatkówki3
Ewa Sowa KATS Alpat Gdynia3
Kinga Borzyszkowska TPS Czarni Słupsk3
Karolina KoprowskaTPS Czarni Słupsk3
Wiktoria WawrowskaTPS Czarni Słupsk3
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 3
Hanna CieslinskaKATS Alpat Gdynia2
Anna KasprzykMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Julia MarkiewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 2
Blanka TatrockaKATS Alpat Gdynia2
Wiktoria KowalskaGedania Gdańsk2
Maja Ziemianowicz TPS Czarni Słupsk2
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 2
Weronika StańczyszynMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Martyna ŚwięczkowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Agata WojtasMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Pola JoszczakGedania Gdańsk1
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca - Politechnika Gdańska 1