Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk4
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk4
Oliwia MachGedania II Gdańsk4
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 4
Zofia BindugaGedania II Gdańsk4
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 4
Michalina Głąb AS Trefl Gdańsk4
Martyna RytlewskaGedania II Gdańsk4
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 4
Maja Fenikowska AS Trefl Gdańsk4
Kinga Domjan GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Alicja Gajowniczek AS Trefl Gdańsk4
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 4
Jagoda Paszt AS Trefl Gdańsk4
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck 4
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Maja Pawlun AS Trefl Gdańsk4
Roksana Roszkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Maja ZdanowiczAS Trefl Gdańsk4
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck 4
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk4
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk4
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk4
Zuzanna SzycaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Katarzyna KamińskaAS Trefl Gdańsk4
Daria MyśliwiecAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn3
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki3
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk3
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn3
Natalia KriesePTPS Człuchów3
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk3
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn3
Anna Stybor Gedania I Gdańsk3
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów3
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 3
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk3
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk3
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn3
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk3
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk3
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn3
Martyna KurlandtPTPS Człuchów3
Dominika Zielony Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Daria Świerk Energa Czarni Słupsk3
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk3
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk3
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn3
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk3
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork3
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 3
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Kinga Borzyszkowska Energa Czarni Słupsk3
Agata HrycykGedania I Gdańsk3
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki3
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk3
Wiktoria KowalskaGedania I Gdańsk3
Natalia BłądekGOLDEN Orzeł Malbork3
Martyna Janczewska Gdyńska Akademia Siatkówki3
Barbara LisieckaGOLDEN Orzeł Malbork3
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk3
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck 3
Karolina Szymanska Gdyńska Akademia Siatkówki3
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk3
Agata LeykAS Trefl Gdańsk3
Marta OkońskaPTPS Człuchów3
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki3
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Dominika OrłowskaAS Trefl Gdańsk3
Marcelina RowińskaGOLDEN Orzeł Malbork3
Karolina Malon Gedania I Gdańsk3
Klaudia Wiśniewska PTPS Człuchów3
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki3
Maja PenkAS Trefl Gdańsk3
Zuzanna StruzikGOLDEN Orzeł Malbork3
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk3
Ewa CymerAkademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Martyna WiśniewskaGOLDEN Orzeł Malbork3
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk3
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów3
Natalia Kawecka Energa Czarni Słupsk3
Jowita KraskaPTPS Człuchów2
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk2
Aleksandra WasiutaGdyńska Akademia Siatkówki2
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk2
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki2
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów2
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki2
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki2
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk2
Natalia JasińskaAS Trefl Gdańsk2
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn2
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk2
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Julia KuzoraGedania I Gdańsk2
Daria KowalskaPTPS Człuchów2
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork2
Natalia WitekAS Trefl Gdańsk2
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn2
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck 2
Julia Kowalska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Iga MotylewskaGOLDEN Orzeł Malbork2
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn2
Zuzanna CzajaUKS Zatoka 95 Puck 2
Marta BaranowskaPTPS Człuchów2
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki2
Zuzanna UrbańskaGOLDEN Orzeł Malbork2
Martyna Pokora Gdyńska Akademia Siatkówki2
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk1
Julia OszmianGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Roksana SzczepańskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Adriana SzulmanGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Zuzanna ZającGOLDEN Orzeł Malbork1
Emilia Wisińska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Karolina Kubiak MTS Kwidzyn1
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk1
Martyna Loryńska AS Trefl Gdańsk1
Roksana Reda MTS Kwidzyn1
Zuzanna RamczykAS Trefl Gdańsk1
Marta ReszkeGedania II Gdańsk1
Aleksandra OłowiakGOLDEN Orzeł Malbork1
Antonina DumańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Zuzanna BułakowskaGedania II Gdańsk1
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca1