Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki6
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Kamila Dusowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Alicja Gajowniczek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Maja Pawlun UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki6
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki6
Roksana Roszkowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki6
Klaudia BazychowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Emilia Brucka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Agata LeykUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Mirella MilerGOLDEN Orzeł Malbork5
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino5
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino5
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk5
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino5
Kamila FiedorowiczGedania I Gdańsk5
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino5
Martyna Swakowska PTPS Człuchów5
Lena Krzyżanowska Gedania I Gdańsk5
Karolina Malon Gedania I Gdańsk5
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino5
Weronika Żabińska PTPS Człuchów5
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino5
Marta OkońskaPTPS Człuchów5
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino5
Weronika Stefańska PTPS Człuchów5
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów5
Zofia EjsmontPTPS Człuchów5
Michalina Głąb GOLDEN Orzeł Malbork5
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Aleksandra Godlewska GOLDEN Orzeł Malbork5
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Patrycja MałekGOLDEN Orzeł Malbork5
Zuzanna Żukowska GOLDEN Orzeł Malbork5
Maja PenkUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Natalia WitekGOLDEN Orzeł Malbork5
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Agata Rekowska PTPS Człuchów4
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk4
Julia KellerKS BAT Sierakowice4
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk4
Agnieszka Cieślik Gedania II Gdańsk4
Zofia LabudaKS BAT Sierakowice4
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Wiktoria Jaśko Gedania II Gdańsk4
Martyna NaczkKS BAT Sierakowice4
Maja Fenikowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Anna Stybor Gedania I Gdańsk4
Aleksandra PiepiórkaKS BAT Sierakowice4
Nikola Abczyńska SPS Lębork4
Kinga SzultaKS BAT Sierakowice4
Aleksandra Dulińska SPS Lębork4
Dominika Rodek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Ewa PłocharczykGedania II Gdańsk4
Julia RomanowskaSPS Lębork4
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Maja WielgusGedania II Gdańsk4
Wiktoria WrońskaSPS Lębork4
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn3
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno3
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn3
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn3
Natalia KitowskaKS BAT Sierakowice3
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn3
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn3
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino3
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk3
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork3
Agata Dejnakowska Gedania I Gdańsk3
Kinga ŁukomskaGedania II Gdańsk3
Samanta NaczkKS BAT Sierakowice3
Karolina Sikora Energa Czarni I Słupsk3
Amelia Kowalska SPS Lębork3
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino3
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Agata MielnikowGedania II Gdańsk3
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Emilia Wisińska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Magdalena Nawrot SPS Lębork3
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Sara SuryśEnerga Czarni I Słupsk3
Jagoda Paszt UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Martyna Tejchman Energa Czarni I Słupsk3
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk3
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Maja Ziemianowicz Energa Czarni I Słupsk3
Michelle KupraczEnerga Czarni I Słupsk3
Karolina Żukowska SPS Lębork3
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino3
Patrycja LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Zuzanna GruchałaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Marta GrabowskaEnerga Czarni II Słupsk2
Zuzanna OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Weronika Karbownik Energa Czarni II Słupsk2
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn2
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni II Słupsk2
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork2
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni I Słupsk2
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Olga JagiełłoGedania II Gdańsk2
Milena Berbeć Energa Czarni I Słupsk2
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork2
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino2
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk2
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk2
Joanna Stencel Energa Czarni I Słupsk2
Paulina Bańkiewicz Gedania II Gdańsk2
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Weronika KloskowskaGedania II Gdańsk2
Maja AdamowiczSPS Lębork2
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Wiktoria PiotrowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk2
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno2
Nikola Kubarko Energa Czarni II Słupsk2
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Zuzanna Lipa Energa Czarni II Słupsk2
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk1
Aniela CieszkowskaSPS Lębork1
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk1
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki1
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Eliza GostkowskaSPS Lębork1
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk1
Maja Wierzbicka Energa Czarni II Słupsk1
Karolina Jędryczka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Zuzanna ZochniakUKS Wilki Chwaszczyno1
Klara KowalskaGedania II Gdańsk1
Aleksandra OzolinEnerga Czarni II Słupsk1
Martyna Damps Energa Czarni I Słupsk1
Oliwia MachGedania II Gdańsk1
Julia PrzybyszewskaEnerga Czarni II Słupsk1
Martyna Gałek Energa Czarni I Słupsk1
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Aurelia Król MTS Kwidzyn1
Marta ReszkeGedania II Gdańsk1
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gd.1
Agnieszka Zioło Gedania I Gdańsk1
Oliwia Milkowska KaEmKa Starogard Gd.1
Magdalena Zioło Gedania I Gdańsk1
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gd.1
Natalia Makar Energa Czarni I Słupsk1
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gd.1
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów1
Agata HrycykGedania I Gdańsk1
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gd.1
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gd.1
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gd.1
Wiktoria WojdaśGedania II Gdańsk1
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Maja ZdanowiczUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gd.1
Paulina Labudda Gedania I Gdańsk1
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gd.1
Laura Walewska Gedania I Gdańsk1
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno1